20.12.13 MOVE MOVE – Radio Akadera

Bez kategorii

19 Gru 2013  

W najbliższy piątek od godziny 20.00 w Białostockiej rozgłośni Akadera gośćmi specjalnymi będzie połówka składu MOVE MOVE, czyli Fobist & Imidi.

Move Move to kolektyw czterech dj, pasjonatów winyla, dobrego brzmienia i elektroniki z najwyższej półki. Niebieskie stwory goszczą w klubach od Bałtyku po Tatry, od wschodu aż po Berlin. Regularnie organizują i grają imprezy w białostockim Metrze będącym drugim klubem w Polsce (wg muno.pl).
Skład Move Move to: Cyryl, Imidi, Fobist, Ola teks

W trakcie swojego krótkiego, rocznego istnienia jako djski kolektyw grali przed takimi nazwiskami jak Sascha Braemer, Lake People, Eric Volta, Leon Vynehall, FJAAK, Fakil, Octo Octa, Cinthie, LUX, Carlo, Nick Beringer, Untold, Fort Romeau, Oblique Industries, Marvin Hey oraz czołówką polskich artystów.

Sposób w jaki organizują swoje imprezy, promując muzykę elektroniczną oraz miłość do niepowtarzalnego nośnika jakim jest winyl zostało docenione przez kluby w całym kraju czy chociażby organizatorów niemieckiego festiwalu Nagle Nad Morzem którzy zaprosili ich do współpracy przy organizacji tej 3 dniowej muzycznej fety! Na festiwalu tym ekipa Move Move miała okazję wystąpić razem z takimi gwiazdami jak Dixon, Detroit Swindle, Tigerskin, YouAndme Monkey Maffia oraz wiele, wiele innych.

Ekipa Move Move spędza godziny wyszukując najciekawszych płyt z gatunków takich jak Disco, Deep House, House, Tech House aż po Techno. Miksują to wszystko razem w wielkim kotle, a następnie serwują podane z energetycznym sosem oraz odrobiną szaleństwa.

W trakcie audycji w Radio Akadera jako 1/2 kolektywu Imidi & Fobist będą nagrywać swoje mixy, rozmawiać o najważniejszych utworach i albumach tego roku, oraz promować imprezę świąteczną!

Pierwszy Dzień Świąt @ Klub Metro

http://www.facebook.com/movemovecollective
http://akadera.bialystok.pl
https://soundcloud.com/move-move