plakat-4-asw-katowice_580_304

Aukcja Sztuki Współczesnej w Katowicach | 30.01

Bez kategorii

27 Sty 2015  

W piątek, 30 stycznia, o godz. 20.00 w  restauracji „Cadenza” w Katowicach odbędzie się 4. Aukcja Sztuki Współczesnej.

Na aukcji będą wystawione prace wielu młodych polskich artystów, którzy zdobyli już uznanie w polskim środowisku artystycznym. Kolekcjonerzy i miłośnicy sztuki będą mieli okazję zobaczyć i nabyć m.in. obrazy takich malarzy jak Grzegorz Klimek, Wojciech Brewka, Viola Tycz, Katarzyna Rutkowska i wielu innych. Wszystkie dzieła, które będą wystawione na aukcji, odznaczają się nieszablonowością tematów i różnorodnością używanych środków malarskich.

Nowe miejsce przeprowadzenia aukcji – Restauracja Cadenza,  mieszcząca się w budynku Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia – jest wygodnie zlokalizowane w centrum Katowic.  Unikatowy, kulturalny klimat tego miejsca w połączeniu z pięknymi dziełami sztuki z pewnością zagwarantuje wszystkim wyjątkowo przyjemny wieczór.
Aukcja ma charakter otwarty, więc dołączyć się do dobrej artystycznej imprezy może każdy. Podczas 4. Aukcji Sztuki Współczesnej w Katowicach każdy uczestnik będzie mógł za stosunkowo niewielką kwotę  nabyć dzieło, które będzie cieszyć oko i zapewni możliwość obcowania ze sztuką każdego dnia.  Poza tym, zakup pracy utalentowanego artysty może być też dobrą inwestycją.
Licytacja każdego obrazu podczas aukcji Domu Aukcyjnego DNA zaczyna się od 500 zł. Licytować można na kilka sposobów: osobiście lub na odległość (telefonicznie albo poprzez zlecenie licytacji pracownikowi domu aukcyjnego). Zainteresowani udziałem proszeni są o wcześniejszą rejestrację na stronie www.da.dnagallery.pl.

30.01.2015, godz. 20.00
wstęp wolny

/info by silesia