AXMusique – Debiutancki album, tylko dla ludzi lubiących mocne wrażenia!

Bez kategorii

17 Lis 2013  

16 listopada ukazał się pierwszy długogrający album zespołu AXMusique. Premierę płyty „Slimy Action Music” poprzedziło ukazanie się dwóch klipów.
Obrazek do utworu „Skin on me” popełniła grupa Transgressive Art, na czele której Jaromir Dziewic – zdobywca nagrody Yach 2012 za najlepszy debiut reżyserski. Aktorsko udzielili się Krzysztof Fajks (wokalista grupy), Joanna Wolańska i Kamil Lemieszewski.


AXMusique to reprezentanci sceny elektronicznej. W swojej twórczości łączą szeroko pojętą elektronikę z brzmieniem żywych instrumentów. Zapytani co sprawiło, że to właśnie „Skin on me” zdecydowali się mianować singlem zapowiadającym nadchodzące wydawnictwo, odpowiedzieli:
Płyta „Slimy Action Music” to album intencjonalnie eklektyczny – wybór pierwszego singla ma uwydatnić nasz pomysł na cały materiał. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na utwór pozabitowy, zupełnie niepasujący do kojarzonego z nami repertuaru. Uważamy zresztą, że ten właśnie kawałek to spory zwrot w naszym myśleniu o muzyce – dlatego jest dla nas taki ważny.
Premiera debiutanckiego albumu AXMusique  miała miejsce w połowie listopada. Wcześniej zespół zaprezentuje teledysk do kolejnego singla. Zapraszamy do śledzenia oficjalnej strony grupy na fb: www.facebook.com/AXMusiqueBand .