Duże Pe zaprasza na MOLOTOV COCKTAIL PARTY | Chwila, Warszawa | Piątek, 14.02.2014 | Balkan Beats / Russian Ska / Tropical Bass / Reggae & Dancehall / Bhangra & Bollywood / Moombahton / Kuduro & more… | 14.02

Bez kategorii

12 Lut 2014  

DUŻE PE prezentuje: MOLOTOV COCKTAIL PARTY! :)

Molotov Cocktail Party to bezpośrednia kontynuacja imprezowych działań kolektywu Masala Soundsystem, który od początku 2011 roku skupia się na działalności autorskiej i koncertowej. Ekipę odpowiedzialną za imprezy Molotov Cocktail Party tworzą członkowie Masali oraz artyści zaprzyjaźnieni z zespołem. Stałym elementem „Mołotowów” pozostaje Duże Pe wcielający się w rolę MC i DJ’a – każdorazowo towarzyszy mu zaś przynajmniej jeden muzyk wzbogacający miksowane kawałki o elementy dogrywane na żywo na orientalnych czy afro-latynoskich instrumentach.

Co usłyszycie wpadając na imprezę Molotov Cocktail Party? Balkan Beats, Klezmer Hip-Hop, Asian Underground, World Music, Gypsy Punk, Kuduro, Bhangra, Bollywood, Cumbia & more! Muzyczna selekcja wędruje od Bałkanów przez Algierię i Maroko po Punjab i Bollywood, zahaczając przy tym o Izrael, Węgry, Brazylię, Ukrainę, Meksyk, Rumunię, Angolę, Peru i wszystkie inne miejsca, gdzie tworzy się ciekawą, taneczną muzykę zainspirowaną lokalnym folklorem.

Molotov Cocktail Party to DJ’e gwarantujący różnorodną, etniczno-nowoczesną selekcję najwyższych lotów, MC’s nakręcający zgromadzoną publikę do zabawy i muzycy grający z mistrzowską wprawą na orientalnych instrumentach. Mamy to wszystko – i znacznie więcej!

Gwarantujemy imprezowe wrażenia najwyższych lotów, podane w nieszablonowej otoczce i utrzymane na niespotykanym poziomie.

FACEBOOK:
http://facebook.com/molotovcocktailparty
http://facebook.com/masalasound

SOUNDCLOUD:
http://soundcloud.com/molotovcocktailparty
http://soundcloud.com/masalasound

Imprezy MOLOTOV COCKTAIL PARTY organizuje I-N-I ArtAgencja
http://i-n-i.pl/
http://www.facebook.com/inipl

Wejście: 5 zł/ Start po 22-tej