3...2...1...TANIEC! KMachniewicz

Dwudniowe święto tańca w NCK

Bez kategorii

23 Lut 2017   , , ,

Żyć tańcem.

W dniach 4-5 marca 2017 roku w Nowohuckim Centrum Kultury – Krakowskim Centrum Choreograficznym odbędzie się 7. edycja konkursu choreograficznego 3…2…1…TANIEC!

Wydarzenie to odbywa się corocznie od 2011 roku jako impreza o charakterze międzynarodowym, prezentuje krótkie formy solowe, duety i tria oparte na szeroko rozumianej technice tańca współczesnego. Podstawowym celem konkursu jest konfrontacja własnej twórczości choreograficznej z profesjonalnym jury oraz możliwość otwartej dyskusji z udziałem jurorów i publiczności, służąca również edukacji widowni tańca. 3…2…1…TANIEC! jest jednym z nielicznych polskich konkursów, który skierowany jest do choreografów z Polski i zagranicy, poszukujących własnego, oryginalnego języka scenicznej wypowiedzi, niezależnie od ich wieku i doświadczenia.

Do 7. edycji konkursu choreograficznego 3…2…1…TANIEC! zostało zgłoszonych 49 prac z Polski, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Słowenii, Austrii, Niemiec, Portugalii, Tajwanu, Grecji, Belgii, Czech i Singapuru. W konkursie – 4 marca, wezmą udział prace, które przeszły etap preselekcji. Natomiast 5 marca odbędzie się oficjalne wręczenie nagród oraz ponowna prezentacja laureatów konkursu. Oba dni są otwarte dla publiczności.

4 marca (sobota), g. 17.00, Studio KCC
Konkurs choreograficzny 3…2…1…TANIEC!
bilety: 25 zł

5 marca (niedziela), g. 18.00, Studio KCC
Konkurs choreograficzny 3…2…1…TANIEC!
wieczór laureatów konkursu oraz prezentacja projektu
Aleksandry Bożek-Muszyńskiej „Dziki Bożek”.
bilety: 25 zł

www.krakowskiecentrumchoreograficzne.pl

, , ,