logo-na-blog2

Everytime CHILL

Bez kategorii

10 Gru 2014  


EverytimeChill , to miejsce gdzie powinieneś zaglądnąć jeśli szukasz muzyki, która generuje uśmiech na twarzy i spokój, jakbyś leżał na łące, a jak trzeba to motywuje do podbijania miejskich parkietów. W odpowiednim tonie i z myślą przewodnią w nazwie, blog prowadzony jest od 2010 roku, założony przez Andrzeja Orlofa. Cała idea zrodziła się z pasji i nieodpartej chęci dzielenia się tym co najlepsze każdego dnia,  a jej fanami początkowo byli sami znajomi, jednak z dnia na dzień ich przybywało. Z samodzielnego bloga powstała grupka miłośników muzyki, która go współtworzy z drobnymi zmianami do dnia dzisiejszego.

Na EverytimeChill można znaleźć szereg ciekawych wywiadów autorstwa Szymona z Jazzpospolitą,Klaves’em, Bueno Bros czy Jakubem Noxem Ambroziakiem oraz unikatowy wywiad Witka z RSS B0YS. Od czerwca prowadzony jest cykl cotygodniowych playlist muzycznych, zawierających siedem skrupulatnie wyselekcjonowanych utworów, ponadto kilka zestawień zostało przygotowanych przez Chloe Martini, Michała Wasilewskiego (XXANAXX), Iwonę Skwarek (Rebeka) czy KungFuu Music. EverytimeChill z przyjemnością wspiera rodzimą scenę muzyczną i promuje mało znanych ambitnych muzyków.

Liczba kilku tysięcy fanów na facebooku jest docenieniem włożonej pracy i uświadamia, że obrany kierunek jest jak najbardziej właściwy. Miejmy nadzieję, że ta idea będzie jak najdłużej kontynuowana w naszej muzycznej kulturze.

http://www.everytimechill.com/
https://www.facebook.com/EverytimeChill
http://www.youtube.com/user/everytimechill