Gorillaz Sound System

Bez kategorii

15 Gru 2013  

Pięciogwiazdkowe show z przedstawicielem zespołu, który wydał na świat takie cuda jak „Clint Eastwood” czy „Feel Good Inc” oraz w klipach którego występują gwiazdy pokroju Bruce Willis’a, odbędzie się już 11 stycznia w Katowickim Megaclubie.


GORILLAZ to bez wątpienia najbardziej popularny zespół wirtualny. Reprezentowany jest przez „przystojnego, ale próżnego” wokalistę 2D, mrocznego basistę o imieniu Murdoc Niccals, japońskiego gitarzystę Noodle oraz przemiłego perkusistę zwanego Russel Hobbs. Rzeczywiści członkowie nigdy nie pokazują się w realu, nawet podczas koncertów (z kilkoma wyjątkami w Nowym Jorku i Manchesterze). Gorillaz już od 15 lat wojują na scenie, zgarniając po drodze m.in. statuetkę dla najlepszego zespołu (MTV Music Awards, 2008). Na koncie mają już kilka albumów oraz kilkanaście singli, do których tworzą klipy równie istotne i zaskakujące jak pozostała część ich image.

REMI KABAKA to londyńczyk określany mianem nowoczesnego fenomenu. Jego umiejętności są tak różnorodne, jak artyści z którymi współpracował. Perkusista w Gorillaz, udziela głosu postaci znanej w wirtualnym świecie zespołu jako Russell Hobbs , pomocna dłoń Banksy’ego, członek zespołu Bobby’ego Womack’a. Jest także założycielem projektu Gorillaz Sound System, członkiem kolektywu Africa Express i odkrywcą talentu MIA. Do tego dochodzi jego działalność jako producenta muzycznego i DJa, który może poszczycić się występem nawet w brytyjskim Tate Modern.

Więcej o Gorillaz Sound System znajdziecie na stronach:
http://gorillaz.com/
www.youtube.com/gorillaz
https://soundcloud.com/remikabaka

11.01.2014 MegaClub 
start 21:00

bilety w cenie:
35zł I Pula
40zł II Pula
50zł w dniu imprezy

w przedsprzedaży w punktach: 
Sieć TicketPro na terenie całego kraju 
Empik, Saturn i MediaMarkt (stoisko muzyczne)
http://www.ticketpro.pl/jnp/gdzie-kupic-bilety/index.html