OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Meble MELYO !

Bez kategorii

2 maja 2015  

MELYO to marka oferująca nowoczesne, niebanalne filcowe dywany i akcesoria oraz naturalne drewniane meble projektu. Powstała w 2012 roku, głównymi projektantami są Agnieszka i Grzegorz Korzeń.

Meble, dywany i akcesoria oferowane przez firmę MELYO nie są chińskie czy tureckie, a design nie jest włoski czy skandynawski.

Design jest polski. Produkcja jest polska.

Produkty Melyo są wykonywane od podstaw z surowców pochodzenia krajowego, w pracowni firmy na Podkarpaciu.

Każdy produkt jest wycinamy, czy też polerowany, malowany i pleciony z niezwykłą precyzja i dokładnością, dbając o najwyższa jakość na każdy etapie produkcji. Dzięki połączeniu zaawansowanej technologii z solidna rzemieślnicza pracą i zaangażowaniem projektantów firma MELYO dąży do tego, by każdy produkt był dopracowany do perfekcji. O wartości wyrobów przesadza przede wszystkim niebanalny wygląd i ciekawe wzornictwo. Inspiracje są czerpane z natury,oraz  życia codziennego i potrzeby chwili.

Autorzy eksperymentują i bawią się formą poprzez łączenie naturalnego drewna, metalu i filcu.
Założeniem firmy jest tworzenie rzeczy estetycznych i funkcjonalnych, które jednocześnie będą dostępne dla szerokiego grona odbiorców – dlatego Melyo to fajny design w przystępnej cenie. Melyo projektuje dla ludzi i chcę, aby pomysły cieszyły innych przez co wyceniane są wedle ich wartości oraz na miarę kieszeni przeciętnego Polaka.

http://melyo.pl/
https://www.facebook.com/melyopl