Młoda Polska Muzyka!

Bez kategorii

15 Paź 2014  

Trudno jest sobie wyobrazić sytuacje w której ludzie narzekaj na Naszą Muzykę. A jednak.
Każdego dnia możemy usłyszeć wypowiedzi ludzi, którzy „uważają się”za wspaniałych fachowców oraz oznaczają się prawem do wyznaczania opinii o czyjejś twórczości.

Prawda jest taka, ze posiadamy niesamowita, nie możliwą do przebrnięcia ilość wartościowych artystów. Każdego dnia odkrywamy kolejny projekt muzyczny, który nas zniewala i powoduje zachwyt. Proste melodie, słowa przesiąknięte ukrytym sensem plus do tego kapitalna oprawa sceniczna, to już codzienność.

Felieton ( bo tym będzie ta spuścizna) Młoda Polska Muzyka!, ma celu pokazanie i promowanie na bieżąco polskiej sceny muzycznej. Która warsztatem broni się sama, tylko potrzebuje trochę więcej światła by wyjść na wielka scenę. Każde słowo czy znak interpunkcyjny będzie tu stanowił o sile twórczości.

Terrific Sunday

Młoda energiczna grupa o której zostało już wiele powiedziane i napisane. Na żywo jak i podczas odtwarzania robią niesamowite wrażenie. Często, gdy są słyszani po raz pierwszy, mało kto wskazuje iż jest to Polski zespół pochodzący ze stolicy Wielkopolski. Należą im się ogromne brawa za ciężką prace.
https://www.facebook.com/TerrificSunday
https://soundcloud.com/terrific-sunday

Sonar Soul

Klasa sama w sobie! Kolejne produkcje i kolejne sukcesy. Jak długo jeszcze mamy znosić ten nadmiar gatunkowego brzmienia!?! Oczywiście jak najdłużej! Cieszy nas to, iż na naszym Polskim rynku coraz większe uznanie zdobywają polscy producenci. Sonar Soul, przedstawia dorosły punkt widzenia w muzyce. Przemyślane ściany dźwięków, przelatane pięknym słowem czy kultowym rapem, jak w przypadku produkcji z Żytem. Wartość nad Wartości!
https://www.facebook.com/sonarsoul