ON&ON – Loverdosed

Bez kategorii

2 Gru 2013  


Tym razem gościem audycji ON&ON był Mariusz Czelny a.k.a. Loverdozed – producent, muzyk i dj. Już na początku lat 90-tych współorganizował imprezy Acid House Party w wrocławskich klubach Index i Rura. Przez wiele lat grał na gitarze w zespole Love Overdose. Pod koniec lat 90-tych powrócił do klimatów muzyki elektronicznej już jako autor własnych produkcji. Wspólpracował jako muzyk i producent z formacjami: Sunday Boys, Dead Sound, Sunny Fiesta, Wunder Waffel i Science Fiction All Stars. Z w/w formacjami grał live-acty w wielu miejscach w Polsce.
W 2009 razem z formacją Wunder Waffel/ myspace.com/wunderwaffelmusic/, jako laureat konkursu zagrał na festiwalu AUDIORIVER. Wystąpił też jako Loverdozed na festiwalu TEMPLE OF SILENCE (myspace.com/templeofsilence). Prowadzi studio nagraniowe, gdzie realizuje produkcje w różnych stylach muzycznych. W 2012 roku założył wytwórnię płytową Osterdam Records, w której wydaje wielu ciekawych artystów i zespołów, a także swoje własne produkcje.

Okolicznościowy dj-set Loverdozed podsumowujący rok działania wytwórni Osterdam Records / kompilacja najciekawszych produkcji z pierwszego roku istnienia wydawnictwa.

www.osterdamrecords.com
www.juno.co.uk/labels/Osterdam/download/
www.soundcloud.com/osterdam-records