focia

PANDAMITO

Bez kategorii

30 Lip 2015   , ,

To Mi Panda?panda

Nadszedł czas by usiąść i pochylić się bardziej nad polskim designem i krojem. Należy sobie zadać pytanie czym właściwie jest design i czym polskie marki nadążają nad zmianami świata mody.

Kolorowe magazyny każdego dnia zalewają półki, ubierając Nas w swoje chore abstrakcje. Większość pojawiającego się w mediach świata mody, stanowi jedynie reklamę znanych marek, dławiąc przy tym nasze lokalne podwórko.

Podobnie jak z polską sceną muzyczną, scena mody w naszym kraju ma się czym pochwalić. Nasi projektanci pokazali już na co ich stać i że należy się z nimi liczyć. Nadszedł czas by ich zaprezentować.

PANDAMITO to pierwsze i jedyne w Europie artykuły wykonane ze specjalnie impregnowanego polipropylenem papieru – woven paper. Dzięki swojej strukturze produkt jest wytrzymały, wodoodporny, a udźwig wynosi nawet do 25 kilo. Torby dostępne są w jednej wersji kolorystycznej -szarego papieru.

Pandamito to współczesny polski design z naturalnym, szlachetnym surowcem, idealnym również do nadruków.

PANDAMITO – MASZ TO NA PAPIERZE!
100 % oryginalny design
100% wodoodporny i trwały produkt
100% recykling
100% ciekawość innych, jak to działa

Marka PANDAMITO zrodziła się z miłości do papieru i do pand.

Inspiracją stał się niezwykły materiał, jakim jest woven paper, odkryty za granicą. Tam wykorzystywany jest zupełnie do innych celów. W głowie Ani – założycielki firmy zrodził się pomysł szycia z niego toreb i akcesoriów. W grudniu bieżącego roku, wraz ze swoją bliską znajomą rozpoczęły działania, by wprowadzić markę PANDAMITO na rynek. I tak oto powstały pierwsze produkty (torba, plecak, poduszka) z papieru. Dziewczyny na co dzień uzupełniają się razem pracując nad nowymi projektami, zdjęciami, promocją i budowaniem świadomości marki.

„Nasze torby to prosty wybór. Nie upiększamy natury, żyjąc z nią w zgodzie wybieramy to, co jest dla nas najcenniejsze. Mamy dystans do tego, co modne. Łączymy współczesny polski design z naturalnym plastycznym surowcem, idealnym do nadruków”.

 

3p 2p wiz3 wiz2 wiz1 path plecak

Więcej na: Pandamito.com & Pandamito fb
Stacjonarnie PANDAMITO można znaleźć:
NoWODKA Berlin,  Pappelallee 10
Rzeczy Same Kraków, Nadwiślańska 11
Pole Wyobraźni Warszawa, Puławska 51
Magazyn Wysoki Łódź,  Piotrkowska 138/140
Internet www.pakamera.pl

, ,