Hong 10 (L) of Korea competes against Issei (R) of Japan during the Red Bull BC One World Finals at the Aichi Prefectural Gymnasium in Nagoya, Japan on December 3, 2016. // Dean Treml/Red Bull Content Pool // P-20161203-00314 // Usage for editorial use only // Please go to www.redbullcontentpool.com for further information. //

Red Bull Bc One w listopadzie w Europie

Bez kategorii

23 Lut 2017   , ,

Światowy finał zawodów breakingowych Red Bull Bc One zagości w listopadzie w Europie.

Amsterdam będzie gościł 14. edycję Red Bull BC One. 4 listopada najlepsi b-boye z całego świata stoczą pojedynki jeden na jednego i powalczą o tytuł najlepszego.

Podczas finału w 2016 roku w Japonii zaprezentowano wręcz niewiarygodne układy taneczne, więc tegoroczna edycja Red Bull BC One może okazać się najlepszą w historii zawodów. Uczestnikom kibicować będzie tym razem holenderska publiczność. Holandia to ojczyzna słynnych ekip brakingowych, takich jak HustleKidz czy The Ruggeds, oraz zwycięzcy światowego finału w 2014 roku – Menno – członka Red Bull BC One All Stars. Jednak przed uczestnikami tegorocznej edycji jeszcze długa droga do celu, jakim jest detronizacja aktualnego mistrza – Issei’a z Japonii. 19-latek pokonał w 2016 roku dwukrotnego zwycięzcę Honga 10 i sięgnął po swój pierwszy tytuł mistrza Red Bull BC One.

Aby móc się z nim zmierzyć trzeba najpierw wygrać lokalne eliminacje, które odbędą się w 35 krajach, w tym również w Polsce. Red Bull BC One Poland Cypher odbędzie się 2 kwietnia w Krakowie. Jego zwycięzca powalczy o miejsce w światowym finale, podczas tzw. Last Chance Cypher. W zeszłorocznym światowym cypherze udział wziął b-boy Thomaz, zaś do światowego finału, dzięki dzikiej karcie, dostał się b-boy Kleju. Kto poleci w tym roku do Amstrdamu reprezentować Polskę? Dowiemy się podczas kwietniowych kwalifikacji w Krakowie.

Światowy Finał Red Bull BC One 2017 dostępny TUTAJ redbullbcone

www.redbull.pl/muzyka
www.redbullbcone.com

, ,