ROYAL REPUBLIC AND THE NOSEBREAKERS

Bez kategorii

6 Sty 2014  

Agencja Go Ahead zaprasza na polską odsłonę Acoustic Tour zespołu Royal Republic! Szwedzi przyjadą do Polski w towarzystwie The Nosebreakers i wystąpią 30 stycznia 2014 roku w stołecznych Hybrydach.
Muzycy pochodzą z Malmo, a zespół Royal Republic stworzyli w roku 2007. Debiutancki album, „We Are The Royal” ukazał się w 2010 roku i pozwolił im zdobyć fanów na całym świecie. Brytyjski Kerrang! określił brzmienie płyty mianem połączenia energii The Hives i melodyjności Rancid.

We wrześniu 2012 roku ukazał się drugi album Royal Republic – „Save The Nation”. To właśnie w ramach promocji tego wydawnictwa zespół przyjechał do Polski i zagrał rewelacyjny koncert w warszawskiej Hydrozagadce oraz w poznańskim Resecie.
Na styczeń 2014 roku zespół zaplanował nowe przedsięwzięcie. Royal Republic and The Nosebreakers zagrają w sumie 9 koncertów w Niemczech, Francji, Szwajcarii, Austrii, w Czechach i w Polsce, promując wspólną, akustyczną EPkę. Projekt obejmuje utwory z dwóch albumów Royal Republic, a pod nazwą The Nosebreakers ukrywają się starzy przyjaciele zespołu, którzy postanowili wesprzeć muzyków w przygotowaniu akustycznego krążka. Praca w studio zaowocowała pomysłem na trasę koncertową.

Zapraszamy!

Data:
2014-01-30 (czwartek)
Facebook
Miasto: Warszawa
Miejsce: Hybrydy
Adres: ul. Złota 7/9
Godziny: wejście: 19:00, początek: 20:00
Cena biletów: 59 zł / 69 zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn