TOM ODELL 2014-03-03

Bez kategorii

21 Gru 2013  

Agencja Go Ahead z przyjemnością może ogłosić, że potwierdzona została nowa data koncertu Toma Odella w Polsce! Muzyk przyjedzie do Warszawy 3 marca 2014 i wystąpi w klubie Palladium, zamiast we wcześniej przewidywanym Basenie. Bilety na pierwszą, listopadową datę koncertu zachowują ważność. Jednocześnie informujemy, że w środę 4 grudnia o godzinie 10:00 do sprzedaży trafi nowa pula wejściówek na występ muzyka.

Do nabycia na stronach www.goahead.plwww.ebilet.plwww.eventim.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn w cenie 79 zł (89 zł w dniu koncertu).

Tom Odell pochodzi z Chichcester w Wielkiej Brytanii i debiutował w ubiegłym roku EPką „Songs from Another Love”, która została przyjęta przez krytyków i słuchaczy z ogromnym entuzjazmem i zwróciła na niego uwagę dziennikarzy na całym świecie. W lutym 2013 roku Odell został wyróżniony BRITs’ Critics’ Choice Award – nagrodą, którą we wcześniejszych latach wygrały m.in. Adele czy Florence & The Machine.

W czerwcu, nakładem Columbia Records, ukazała się debiutancka płyta artysty – „Long Way Down”, a krótko przed jej premierą Odell wystąpił jako support grupy The Rolling Stones, na ich koncercie w Hyde Parku w Londynie. Od momentu wydania albumu kariera muzyka rozwija się błyskawicznie.