URODZINY ON&ON | 11.04 Wrocław

Bez kategorii

27 Mar 2014  

Świętujemy rocznicę powstania kolektywu ON&ON.

Hory i Bumi Phillips zaprosili do grania przyjaciół, którzy zaprezentowali się w audycji ON&ON w Radio Roxy i niedawno występowali na wspólnych imprezach. Spodziewajcie się porządnej elektroniki, do tańca i do słuchania. Zagrają MIC OSTAP, CZIKITAS BROTHERS, PATRICIA HEFCZYŃSKA, MARIKA, SLIM, NOTAB oraz gospodarze HORY & BUMI PHILLIPS.

https://www.facebook.com/BauBarpl

Impreza odbędzie się w BuaBar!


MIC OSTAP
Jeden z charakterystycznych rodzimych didżejów. Urodzil sie, wychowal i mieszka w centrum Warszawy. Aktywny na polskiej scenie klubowej od jej początków w latach 90. Regularnie występuje we wszystkich liczących się klubach w kraju. Brał udział także w zagranicznych eventach m.in. festiwal Boomerang w Bratyslawie na Slowacji, Red Bull Music Academy 2000 w Dublinie, Techno Parade 2004 w Paryzu, na berlinskim Kreuzbergu czy w undergroundowych miejscówkach londynskiego Shoreditch. Supportował artystów: Jeff Mills, Miss Kittin, Dave Clarke, Dj Koze, Tiga, Daniel Bell, G-Man, Robag Wruhme, Ivan Smagghe, Magda, Funk D’Void, The Hacker, Damon Wild, Tiefschwarz, Ada, Zombie Nation, Tobi Neumann, Fillipo „Naughty” Moscatello, Agoria, DJ Rolando, Boys Noize, Christopher Just, Steve Bug, David Carretta, Carl Craig, Azari & III, Vitalic, Gus Gus – żeby wymienić tylko kilku. Poza graniem pisał artykuły dla pism Plastik, Techno Party, Kaktus, Laif, Fluid, Aktivist. Obecnie oddaje się pasji tworzenia własnej muzyki.
RA DJ Page / residentadvisor.net/dj/micostap
Soundcloud / soundcloud.com/dj-mic-ostap
Facebook / facebook.com/michal.ostapowicz

CZIKITAS BROTHERS
Duet braci z Dolnego Śląska. Na codzień zajmują się własną restauracją. W chwilach wolnych od serwowania steków i polewania wina zajmują się między innymi kolekcjonowaniem winyli – głównie z muzyką soul, protoplastami boogie, klasycznymi utworami disco, ale także współczesnymi editami z pogranicza slow-motion-house.
https://soundcloud.com/czikitasbrothers
https://www.facebook.com/czikitas

PATRICIA HEFCZYŃSKA
Djka, wokalistka, autorka tekstów i muzyki, uczestniczka prestiżowej RedBullMusicAcademy w Londynie. Autorka tekstów i muzyki, frontmanka grup muzycznych Subbacultcha, SAD, Husky i Öszibarack. Zagrała w wielu miejscach w Europie i na świecie, m.in. w Czechach, Irlandii, Wlk.Brytanii, Francji,Rosji,Finlandii i Japonii. Jej support uświetnił wyjątkowe wydarzenie, którym był pierwszy w Polsce koncert Bjork. Ważniejsze wydarzenia : Festiwal Era Nowe Horyzonty, Heineken Open’er Festival, Off Festival, Sziget Festival, Europavox, Euroculture Street Festival, Wrocław Podwodny, Malta Poznań, Camerimage.

MARIKA
Pierwszy raz za gramofonami stanęła w 2002 roku. Pierwsze czarne płyty miksowała w zaciszu swojego skromnego pokoju. W 2003r. zdecydowała się na udział w międzynarodowym konkursie Heineken Music Thirst, którego zadaniem było promować młode talenty DJ’skie. Zwycięski set w poznańskim Eskulapie dał jej szansę sprawdzenia się w warszawskim Focusie, gdzie odbył się finał całej imprezy. Tam jury pod przewodnictwem Paula Oakenfolda zdecydowało, że wygra Marika. Nagrodą był set z samym Oakim oraz wyjazd do Aten. Tam właśnie po raz kolejny miała szansę grać z czołówką światowych DJ’i. Występ w Grecji zaowocował różnymi propozycjami bookingowymi, m.in.: był to Liban, gdzie przez dwa tygodnie grała na piaszczystych plażach i w gorących klubach (Lobby, Fusion, Teatro, Taigua). Po powrocie okazało się, że Marika nie jest już anonimową postacią na polskiej scenie klubowej. Gra na terenie całego kraju u boku czołowych gwiazd zarówno rodzimej jak i zagranicznej sceny klubowej (Kosheen, Cassius, Pete Tong, Smokin ‚Jo, Daniel Davoli, Layo & Bushwacka, Miguel Pellitero).
W styczniu 2004r. ruszyła działalność założonej przez Marikę grupy „Progredior”, która ma na celu promowanie ambitnego, wysublimowanego house’u. Raz w miesiącu Marika organizuje imprezy z udziałem najlepszych polskich DJ’i prezentujących niekomercyjny, wyszukany styl. Sama rozkochana jest w progresywnych dźwiękach, tribalu oraz w high octane house, co można usłyszeć w jej setach. W maju 2004r. Marika została uznana przez czytelników klubowego magazynu „Laif” drugim, najpopularniejszym DJ’em w Polsce. Fakt ten potwierdza klase jej samej oraz rosnące zainteresowanie progresywną muzyką w jej wydaniu. Czerwiec 2004 roku przyniósł Marice kolejną szansę zaprezentowania swoich umiejętności poza granicami Polski. Tym razem to litewskie kluby stanęły przed nią otworem organizując cykl progresywnych imprez w Wilnie. Przełomowym momentem w karierze Mariki stał sie lipiec 2004 roku, gdy zasiliła szeregi brytyjsko-hiszpańskiej agencji bookingowej Gran Canaria DJ’s, ściśle współpracującej z takimi klubami na Ibizie jak Pacha czy Cream oraz samym Ministry of Sound. Początek listopada 2004 roku to kolejny sukces Mariki. Jedna z najsłynniejszych londyńskich agencji bookingowych In Djs Agency wzięła ją pod swoje skrzydła, pozwalając tym samym znaleźć się Marice u boku powszechnie uznanych didżejów, takich jak Nick Hook, Lisa German, Stama czy Matt Black. Rok zakończyła występem na 5-leciu kultowej już imprezy Mayday Polska 2004 w katowickim Spodku oraz prezentacją swojego autorskiego mixu w audycji Erased Files na antenie radia Eccentric Beats.

SLIM
Pochodzący z Wrocławia Dj i pasjonat muzyki elektronicznej. Od 1999 roku aktywny na polskiej scenie klubowej. Początkowo obracał się w klimatach D’n’B, Dub i Elektro. Szybko jednak przekonał się do hausowych brzmień, którym jest wierny do dziś. Najlepiej czuje się w stylistyce deep oraz tech house. Często sięga do jazzowo-funkowych korzeni tej muzyki, sprawnie wplatając je we współczesne elektroniczne brzmienie. Grał w wielu klubach we Wrocławiu oraz w całej Polsce. Przez lata związany z wałbrzyskim kolektywem Magneticworks oraz wrocławskim Reaktorem. Obecnie koncentruje się głównie na swojej pracy zawodowej. Muzyka pozostała jednak jego największą i nieśmiertelną pasją.
http://www.mixcloud.com/slimexx/
https://soundcloud.com/slimexx

NOTAB
DJ, promotor oraz organizator wielu imprez w tym cyklu „Connected” (2002). Założyciel pierwszej wroclawskiej szkoły djów DJSQUL. Jeden z członkow :PLUG/PLAY> – projektu, który organizował eventy muzyczne na terenie całej Polski.
Miłośnik berlińskich elektronicznych brzmień. Sety NOTABa to niepowtarzalny eklektyzm muzyczny od deep-techno, minimal, przez nu-disco po down-tempo i chill-out. W utworach dominują mistyczne melodie, podkreślane głębokimi basami. Grał w wielu klubach w naszym kraju (Droga do Mekki, Das Lokal, Sfinks, 55, Luzztro, Post Dali, Oiom, La Madame, M25, Pewex, Fabryka, Inq, Forma, Centrala) oraz w kilku za granicą. Jego niewątpliwą zaletą jest umiejętność dostosowania klimatu muzycznego do konkretnego wydarzenia artystycznego. Supportował takie gwiazdy: Neil Landstrumm, Bangkok Impakt, Maxymilian Skiba, Glimpse, Legowelt, Matthew Styles, Dinky, Illektrolab, Kenny Mitchel, Jacek SIenkiewicz, SLG, Catz’n Dogz, Oliver Koletzki, Heartthrob, Altern 8, Synapse, Deadbeat, Maria Peszek.
http://www.facebook.com/djNOTAB
http://www.mixcloud.com/notab/
www.djshop.pl

ON&ON
To nowy kolektyw stworzony przez, grających z analogów, wyjadaczy sceny klubowej.Hory i Bumi Phillips nieprzerwanie od ponad dekady są obecni na scenie klubowej. Organizowali wiele imprez muzycznych, sami występowali na licznych festiwalach w Polsce i zagranicą. Dzisiaj trzymają rękę na pulsie promując w swojej audycji świeżą elektronikę zawsze konserwatywnie i konsekwentnie, zawsze z płyt winylowych. Ich sety to mieszanka tanecznej elektroniki, którą przeplatają klasycznymi brzmieniami, chętnie wracają do disco, jazzu i funku. W audycji ON&ON można zapoznać się z elitą polskich didżejów, którzy grają na żywo wprost z gramofonów.
Facebook: https://www.facebook.com/radio.on.and.on
SoundCloud: https://soundcloud.com/djhory
YouTube: http://www.youtube.com/djhorytv

START: 21.00 / 9 p.m.
TAX: free b4 23:00/ 5PLN lista fb / 10PLN normal