empik_art&craft_plakat_decoupage_A4.ai

Warsztaty z Kasią Ogórek już w ten weekend w Warszawie!

Bez kategorii

10 Cze 2016   ,

Zrób to samempik_art&craft_plakat_decoupage_A4.ai

Fani mówią o niej polska Martha Stewart, a sama określa się jako Absolwentka Majsterkowania Stosowanego, Lutowania Dziennego i Szlifowania Ręcznego. Królowa planety „Zrób to sam” – Kasia Ogórek – zaprasza na bezpłatne warsztaty z techniki decoupage w warszawskim Empiku Arkadia w najbliższy weekend, 11 i 12 czerwca.

Kasia Ogórek od kilku lat prowadzi najbardziej popularny blog z kategorii „Zrób to sam”, szerzej znanej z angielskiego akronimu DIY, czyli do it yourself. Stąd także nazwa bloga:  Twoje DIY (www.twojedyi.pl). Na stronie znajdują się setki pomysłów na własnoręcznie wykonane metamorfozy przedmiotów czy oryginalne prezenty. Są tam także domowe sposoby na ulepszanie i upiększanie, a nawet lekcje gotowania oraz szycia. To miejsce w internecie jest prawdziwą skarbnicą wiedzy dla wszystkich, których niezadowalają banalne i gotowe rozwiązania. Codziennie przekonuje się o tym ponad kilkadziesiąt tysięcy fanów na Facebooku.

Blogerka zaprasza na bezpłatne warsztaty z ulubionej techniki miłośników DIY – decoupage. To popularna metoda ozdabiania i odmieniania zwykłych przedmiotów. Polega na naniesieniu obrazka na cienkim papierze na dowolny przedmiot za pomocą specjalnego kleju. Można w ten sposób urozmaicić szkło, drewno, plastik a nawet mydło. Na weekendowych warsztatach, pod okiem specjalistki, będzie można własnoręcznie ozdobić skrzyneczkę. Kasia Ogórek pokaże, jak w prosty sposób zwykłe pudełko przeobrazić w piękną szkatułkę.

Warsztaty są bezpłatne. Aby wziąć w nich udział wystarczy zakupić pudełko w Emipku. Uczestnicy dostaną gratis przyrządy, kolorowe papiery i kleje. Ze względu na duże zainteresowanie warsztatami, obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 605 110 819.

Empik Arkadia
11-12 czerwca, godz. 11:00, 13:30, 16:00
Empik Arkadia, Warszawa
Jana Pawła II 82

,