3moonboys

11 Feel On Festival / 31.10

Design

26 Paź 2015   , , ,

Alternatywa w natarciu3moonboys

Zespoły 3moonboys, Wild Books i Lutownica zagrają na jedenastym Feel On Festivalu. Impreza odbędzie się w sobotę, 31 października, o godz. 20:00 w Ostrzeszowie, w Kawiarni Baszta (ul. Zamkowa 6). Bilety na festiwal kosztują 25 zł w przedsprzedaży. W dniu koncertu będą o 5 zł droższe.

Wild Books

Ten duet to jeden z najważniejszych i najbardziej znanych przedstawicieli młodego warszawskiego podziemia muzycznego. W swoich dynamicznych piosenkach młodzi, ale nader doświadczeni, występujący bowiem jednocześnie w kilku zespołach, członkowie grupy łączą garażowy rock z punkiem.

www.wildbooks.bandcamp.com

3moonboys

Mięsiste brzmienie gitary i basu, post-punkowe rytmy połączone z dźwiękami starych syntezatorów i klawiszy, oniryczny, melancholijny wokal oraz łączenie wielu stylistyk, nie tylko muzycznych – tak w skrócie można opisać muzykę bydgoskiego kwintetu 3moonboys. Zespół, który wpisał się na dobre w muzyczny krajobraz polskiego alternatywnego undergroundu, cały czas zaskakuje i wymyka się prostym klasyfikacjom.

www.3moonboys.com

 

Lutownica

Tajemnicza grupa z Ostrzeszowa. Znacie ich, mijacie na ulicach… Nie trzeba ich zatem przedstawiać.

 

Feel On Festival odbywa się od 2004 roku. Na imprezie grali m. in. Peter J. Birch, Old Time Radio, Blue Raincoat, Turnip Farm, Plum, Indigo Tree i wiele innych alternatywnych kapel.

www.borowkamusic.plborowka

, , ,