MIN-t310

4 Dzień Tygodnia. | Warszawa

Design

13 Lip 2015   , ,

4 Dzień Tygodnia.MIN-t310

Koncerty na żywo powracają do Tematu Rzeka! W każdy czwartek sezonu zapraszamy na cykl 4 Dzień Tygodnia, który prezentować będzie największe odkrycia polskiej sceny alternatywnej.

Polska scena klubowa najbardziej chłonną w Europie?
Na pewno jest w tym stwierdzeniu ziarenko prawdy, zważywszy, iż niemalże każdego dnia przybywa nam rodzimych artystów. Niewątpliwie postacią o której będziemy mówić w najbliższych miesiącach, mając na twarzy rumieńce jest Martyna Kubicz aka MIN t , która już teraz zawstydza nie jednego producenta.

Przesłuchując profil soundcloud artystki, można odnieść wrażenie, że mamy do czynienia z postacią, która tworzy od co najmniej dwóch dekad. Dojrzałe podejście do tematu cieszy słuchacza,  który automatycznie przeszukuje internet w poszukiwaniu najbliższego występu w swojej okolicy.

Styl MIN t, to pomieszanie house, techno, ambient, wraz minimalem i downtempo. Trochę tego dużo, lecz gdy się ma za ulubieńców takie postacie jak Bonobo, to nic dziwnego. Na profilu artystki mamy do dyspozycji 3 produkcje. Dotychczas został zrealizowany tylko jeden klip do utworu „Goodbye to the Lullaby”. Przeszukując internet dowiedzieliśmy się, że w drodze jest już następny.

https://soundcloud.com/mint_t
https://www.facebook.com/MINtMartynaKubicz

TEMAT RZEKA
Plaża przy Moście Poniatowskiego, Warszawa
16 lipca 2015
Godz. 20:30 | FREE

Apel do wszystkich, którzy odwiedzają plażę przy Moście Poniatowskiego i nie tylko.
Prosimy, zachowuj się!
1. Zachowaj porządek. Wyrzuć do kosza śmieci po sobie, a także śmieci pozostawione przez niekulturalnego sąsiada.
2. Zachowaj kulturę osobistą. Nie załatwiaj swoich potrzeb w lesie. Skorzystaj z bezpłatnej toalety miejskiej w pawilonie przy ulicy lub WC klubokawiarni.
3. Zachowaj rozsądek. Wisła jest piękna, ale niebezpieczna. Nie ryzykuj wyczynów pływackich!
4. Zachowaj czystość. Plaża przeznaczona jest do plażowania. Ognisko rozpalaj tylko w wyznaczonym do tego miejscu, po lewej i prawej stronie plaży.

Niech te zasady staną się Twoją dewizą. Pokaż że masz głowę na karku i pomóż dbać o wygląd swoich ulubionych miejsc. Korzystaj z życia jak należy i naucz też tego swoich przyjaciół!

, ,