music festival

ATTENTION PLEASE! MUSIC FESTIVAL

Design

17 Gru 2015   , ,

Uwaga!Uwaga!

ATTENTION PLEASE! rusza w specjalną trasę koncertową! Pierwszy przystanek już 23 stycznia 2016 roku w Warszawie w Klubokawiarni Chłodna 25. Podczas wydarzenia na scenie usłyszymy projekt ZIMOWA, formację THE FREUDERS oraz specjalnie zaproszonych gości. W ramach festiwalu zaprezentuje się także debiutujący zespół wyłoniony w specjalnie przygotowanym konkursie.

ATTENTION PLEASE! MUSIC FESTIVAL to trasa koncertowa związana z artystami attention please!, czyli: Sambor, Zimowa, The Freuders, Mistah Lego oraz Bukowicz. Podczas koncertów w całej Polsce, nie zabraknie także niespodzianek, zaproszonych gości oraz debiutujących zespołów, których warto będzie posłuchać na żywo.

Pierwszy koncert pod szyldem ATTENTION PLEASE! MUSIC FESTIVAL odbędzie się w sobotę, 23 stycznia 2016 roku wKlubokawiarni Chłodna 25 w Warszawie. Na scenie usłyszymy: śląski zespół ZIMOWA, który dzięki wsparciu fanów w maju 2015 wydał swój pierwszy album, przez Piotra Stelmacha z Radiowej Trójki okrzyknięty debiutem roku! ZIMOWA wystąpiła między innymi w ramach SpaceFest! 2015 w Gdańsku, festiwalu PKO OFF CAMERA w Krakowie oraz T-MOBILE NOWE HORYZONTY we Wrocławiu czy AlterFest w Mysłowicach. We wrześniu tego roku, na zaproszenie Kancelarii Prezydenta RP, wystąpili także podczas NARODOWEGO CZYTANIA Lalki Bolesława Prusa w Warszawie.

Drugim zespołem jest warszawska formacja THE FREUDERS, która zagrała podczas zeszłorocznej trasy Męskiego Grania oraz zdobyła tytuł Soundbustera za najlepszy koncert polskiej formacji Soundrive Festival 2014. Występowali także na Fląder Festiwal i Goodfest. Trzeba także nadmienić, że The Freuders został zaproszony do zagrania wspólnej trasy koncertowej z zespołem CHEMIA, która odbywa się jesienią 2015.

W ramach koncertu zaprezentuje się także warszawski zespół, który wyłoniony zostanie w specjalnym konkursie. Debiutujące zespoły mogą wysyłać zgłoszenia do dnia 8 stycznia 2016 roku. Najlepsze zespoły zaprezentują się podczas koncertu finałowego, 20 stycznia 2016 roku również w Klubokawiarni Chłodna 25. Wtedy wybrana zostanie jedna grupa, która w nagrodę wystąpi kilka dni później podczas festiwalu. Szczegóły oraz regulamin konkursu dostępny pod adresem: regulamin

Organizatorzy:attention music
attention please
Klubokawiarnia Chłodna 25

Patroni medialni:
T-Mobile Music PL
Aktivist!
FINE TUNE
Tak dużo genialnej muzyki
somusic.pl
5kilo kultury
Swallowing the decibels

, ,