1

Barka – Kraków | An On Bast / Ola Teks / Ejmi

Design

22 Kwi 2016   , , , ,

Tak grają drogie Panie!2

W noc 23 kwietnia roku bieżącego, stery Barki przejmują przedstawicielki płci pięknej.
Usłyszycie dobre techno, zapewniamy.

Tercet tworzą:

An On Bast (Anna Suda) / C&C Bookings / Wrocław 
Kompozytorka i producentka muzyki elektronicznej. Rok 2006 to początek jej kariery: publikuje swój pierwszy album, zostaje wybrana spośród tysięcy kandydatów do udziału w Red Bull Music Academy w Melbourne. Aktywna przez ostatnie 10 lat na międzynarodowej scenie klubowej i eksperymentalnej, zbudowała solidną reputację wysokiej jakości live-actów house i techno granych z użyciem instrumentów hardwarowych. Wyjątkowa kombinacja jej bogatej wyobraźni i doskonałych zdolności technicznych pozwala jej serwować wyjątkowe doznania muzyczne. Jej koncerty zachwyciły publiczność wielu klubów na świecie oraz różnorodnych festiwali między innymi Sonar (Barcelona), Fusion (Germany), Piknic Électronik Melbourne (Australia), Nachtdigital (Germany), 3000° Festival (Germany), Numusic (Stavanger), Kvitnu (Kiev), Rekolectiv (Bucharest), Strom (Copenhagen) i w Polsce Audioriver (Płock), Unsound (Kraków), Tauron (Katowice), Animator (Poznań), Malta Festival (Poznań). Wyzwaniowe podejście do dźwięków to podstawa i wyzwalacz jej największej mocy podczas grania na żywo. Porzuciła stopniowo korzystanie z laptopa, by eksperymentować wolność czystej i różnorodnej konfiguracji na żywo. Porusza się od samplera do automatu perkusyjnego, od syntezatora modularnego do efektów, wykazując naturalną i pewną więź ze swoimi maszynami. Rezultatem jest wysokiej jakości spektakl i całkowite zanurzenie w kreowanym przepływie muzycznej energii. Ma na koncie wiele wydawnictw, pięć albumów, wydanych w Polsce, Niemczech, UK i USA oraz szereg EPek z muzyką taneczną. An On Bast to artystka kompletna: wizjonerka, kompozytorka, producentka własnych utworów, od 2014 roku również wydawca – album “Songs For Running Through Grass” dał początek jej własnej wytwórni – Ghost Kitchen. Zajmuję ją również szeroko pojęte udźwiękawianie, tworzy muzykę do filmów, instalacji, spektakli tanecznych oraz wszystkiego, gdzie muzyka dodaje znaczenia i barwy. Chętnie reinterpretuje elektronicznie dzieła muzyki klasycznej, “Święto Wiosny” Strawińskiego, muzykę Chopina, Wieniawskiego czy filmową Pendereckiego.

Ola Teks / Move Move / Warszawa
DJka, miłośniczka płyt winylowych, członkini kolektywu Move Move oraz inicjatorka cyklu Move Mózg. Jej znakiem firmowym jest muzyczny eklektyzm – potrafi z sukcesem łączyć delikatniejsze brzemienia house’u z mrocznym, potężnym techno; nie stroni, z jednej strony – od melodii i analogowych brzmień, z drugiej – pociętych wokali i intrygujących dźwięków. Ola jest równiez odpowiedzialna za cykl imprez MOVE MÓZG w warszawskim Mózgu, który ma juz swoja stała, wierną i dość duzą publikę . Wydarzenie kładzie bardzo duzy nacisk zarówno na kwestie muzyczną, jak i wizualną. Ola jako djka ma już za sobą wiele ważnych imprez na koncie (m.in. support Steffi, Virginia, Xosar, Object, Lake People, FJAAK, Jimmi Edgar i innych, oraz sety na festiwalach/imprezach Plötzlich am Bodden, w Ritter Butzke (Berlin), Machine Vibes (Berlin)). Jej głównym celem jest uszczesliwiać ludzi poprzez muzykę i porwanie do tańca.

Ejmi / Wrocław
Młoda pasjonatka muzyki elektronicznej, dynamicznie rozwijająca się djka z Wrocławia, poruszająca się głównie w klimatach deep house i tech house. Po kilku latach ścierania butów o europejskie parkiety, zainspirowana djami takimi jak Laurent Garnier, Damian Lazarus, Solomun, Jamie Jones, Richie Hawtin, postanowiła sama spróbować przekazywać ludziom pozytywne emocje muzyką. Po ciepłym przyjęciu prowadziła cykl imprez „Finest Friday” we wrocławskim UP’ie. Występowała również w innych miejscach, między innymi w Das Lokalu, Baubarze czy klubie WZ, gdzie setem supportującym Dixona i Catz’n Dogz, podbiła serca publiczności. Obecnie gra regularnie w różnych kulbach w Polsce. Występowała na wydarzeniach z Reude Hagelsteinem, Matthiasem Meyerem, Clintem Stewartem, Michaelem Gracioppo, Marcusem Worgullem, Presidentem Bongo (Gus Gus), Olivierem Huntemannem, Jensem Bondem, Anją Schneider, Silicone Soul, Blondish, Magdą, Jackiem Sienkiewiczem, Chmara Winter oraz innymi. Jej sety są podróżą od 120 do 130 bpmów utrzymaną w mistycznym klimacie. Ceniona za wyjątkową selekcję, przenoszącą w inny wymiar estetyki muzyki klubowej. Inspiracje czerpie głównie z niemieckiej sceny i pielgrzymek na festiwale. Zdobyła wyróżnienie w rankingu „odkrycie roku” w prestiżowym plebiscycie „Munoludy”.

Data 23.04
Godzina 22.00
Wstęp wolny

Partnerzy:
Capitan Morgan
Pilsner Urquell
JOHN-LEMON POLSKA
C&C Bookings

, , , ,