b&b

B&B pres. STANTON WARRIORS (Punks/ UK) / PROZAK 2.0 / Kraków

Design

15 maja 2015  

6 Czerwca w Klubie Prozak 2.0 odbędzie się impreza z udziałem Stanton Warriors. W secie Djskim wystapi przedstawiciel Stanton Warriors: Dominic Butler wspierany przez: Blannila (Ro), Adam Faz oraz OZZ, BC, Cherry aka Break N Tune.

Stanton Warriors w kręgach muzyki breakbeat/ bass od wielu lat uznawani są za absolutny numer jeden. Ze swoimi występami zjeździli cały świat, za każdym razem doprowadzając do euforii roztańczone tłumy. 20 Lutego ukazał się singiel „Loving Me Wrong” promujący nowy album „Rebel Bass”. Podczas występu w Prozaku, można spodziewać się utworów z nadchodzącej płyty.

Dominic Butler i Mark Yardley, to pionierzy dźwięku, który załamał wszystkie zasady w 1998 roku, kiedy to duet przerobił, przekręcił i połamał brzmienie garage, dając światu dudniące basy i mocno uderzające bity o iście niszczycielskim charakterze (oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu). W 2001 roku, duet zaprezentował niezwykły mix-album „Stanton Sessions”, który został wydany w XL Recordings. Było to wydanie na tyle dobre, że zdobyło tytuł najlepszego albumu podczas Dance Star Awards, a także później podczas Muzik Mag Award, za każdym razem zostawiając w tyle renomowaną konkurencję. Album okazał się także najlepiej sprzedającym się albumem breakbeatowym w historii.
Podczas tworzenia własnych produkcji, artyści współpracują ze znakomitymi wokalistami, jak Big Daddy Kane, Twista czy The Beatnuts, przekształcając brzmienie house, electro, hip -hop oraz funk w ich własne, „połamane” interpretacje. W 2006 roku pojawił się debiutancki album autorski duetu, „Lost Files”, który zyskał poparcie wśród wielu DJów oraz – co ciekawe – na wielu różnych scenach muzycznych. W tym samym czasie ukazał się drugi mix-album, zatytułowany po prostu „StantonSessions 2”, który szybko zgarnął największe wyróżnienia – za najlepszy album roku, ponadczasową kompilację roku orazBreakbeatową kompilację roku.

 

b&b

Lineup:

-2
-B&B pres.
-Stanton Warriors ( Dom B – DJ SET) – PUNKS/ UK
Support:
Blanilla & Manki / Ruffinaments / Ro
Adam Faz / B&B / 3miasto
Cherry aka BreakNtune / Bassplanet / Szczecin
Ozz / TIJNM / Krk
BC / Gangsteppaz/ Krk

-1 „Takich imprez już nie ma”
Sabatiel
Bug313
Biomodem
Bednarski

0 Residents
Meg Cocaine & Senthia All Night Lon

Start godzina 22:00

Bilety:
Przedsprzedaż na -2: 1 Pula : 20 PLN | 2 Pula : 25 PLN
Przy wejściu na -2: 30 PLN
www.biletomat.pl

https://www.facebook.com/breaksandbasspoland
http://www.stantonwarriors.com/
https://www.facebook.com/stantonwarriors
https://www.facebook.com/takichimprezjuzniema