Cooner Youngblood w Warszawie!

Design

7 Wrz 2016   , , Video

conner
Conner Youngblood, czyli wielka nadzieja Ninja Tune we wrześniu w Cafe Kulturalna.

Conner Youngblood to nowy zjawiskowy artysta w obozie Ninja Tune. Utalentowany multinstrumentalista i wokalista z Dallas niedawno poprzedzał występy Aurora, zaś niedługo zagra koncert w Warszawie, 22 września w Cafe Kulturalna.

Wygląda jak młody Basquiat, świetnie jeździ na desce, uwielbia Becka, Sufjana Stevensa i Gorillaz. Ukończył prestiżowy uniwersytet Yale, gdzie – poza siedzeniem w bibliotece i skateboradingiem – trenował zapasy i pisał swoje piękne piosenki. Sporo grywał też w „Tony Hawk’s Pro-Skater”. Jak mówi, jego ulubionym bohaterem był gwiazdor europejskiego skateboardingu – Rune Glifberg, dlatego m.in. nauczył się duńskiego. W Kopenhadze czuje się zresztą jak w rodzinnym Dallas. Wyraźnie ze Skandynawami dogaduje sie całkiem dobrze, w tym roku na swoją trasę koncertową zabrała go bowiem wschodząca gwiazda norweskiej sceny – Aurora.

Debiutancka EPKa Youngblooda „The Generation Of Lift” to pełna swobody fuzja folkowej melodyki, subtelnej elektroniki i hiphopowego luzu. Nic dziwnego, że nagrania zachwyciły nie tylko krytyków, ale też szefów Ninja Tune, którzy niedawno podpisali z Connerem kontrakt na debiutancki album, który ma się ukazać w 2017 roku.

Bilety dostępne w stałych punktach sprzedaży, a także za pośrednictwem Biletomat.pl oraz Eventim.pl   I pula: 35 pln, II pula: 39 pln https://www.biletomat.pl/koncerty/conner-youngblood-4119/

Bilety: 35 zł w przedsprzedaży: salony EMPiK, Mediamarkt, Saturn
– https://www.biletomat.pl/koncerty/conner-youngblood-4119/
– http://www.ticketpro.pl/jnp/artist/1929712-conner-youngblood-bilety.html

 39 zł w dniu koncertu i na bramce

https://www.facebook.com/CafeKulturalnacafe kulturalna

 

, ,