P_G plakat by +üukasz Rychlicki

Distorted Club: Piernikowski / Gołębiewski

Design

15 Lis 2016   , ,

Muzyka bez zahamowań. P_G plakat by +üukasz Rychlicki

Piernikowski i Gołębiewski dają muzykę agresywną i emocjonalną. Narracyjna, horyzontalna elektronika i bolesna, ascetyczna perkusja, wszystko sformułowane na dużym wolumenie. 

W ramach rozgrzewki polecamy koncert V/A #12 – Sebastien Beliah (FR) / Jacek Staniszewski.

Adam Golebiewski – perkusista, improwizator, muzykolog. Porusza się głównie na gruncie muzyki swobodnie improwizowanej, eksperymentalnej i free jazzu. W swojej pracy koncentruje się na krańcowym rozszerzaniu możliwości zestawu perkusyjnego i instrumentów perkusyjnych w zakresie ich anatomii, brzmienia i ekspresji, czego rezultatem jest bezpośredni i dojmujący język dźwiękowy. Był zapraszany do współpracy przez takie ikony muzyki i sztuki eksperymentalnej jak Yoko Ono czy Thurston Moore. Występował i nagrywał z czołowymi przedstawicielami muzyki improwizowanej: Matsem Gustafssonem, Fredem Lonberg-Holmem, Kenem Vandermarkiem, Johnem Edwardsem, Kevinem Drummem i wieloma innymi. Mieszka i pracuje w Poznaniu.

Robert Piernikowski – producent i kompozytor muzyki teatralnej. Mieszka i pracuje w Poznaniu. Niegdyś członek grupy Napszykłat, a obecnie działa solo oraz współtworzy projekt SYNY.

 

Distorted Club: Piernikowski / Gołębiewski // Koncert cafe kulturalna
Data
19.11
Godzina 22:00
Miejsce Cafe Kulturalna
Bilet: 20 zł
Fb: https://www.facebook.com/events/314572532246420

, ,