CC- autor_Kuba Boski Rock Revolution

Dołącz do twórców nowego teledysku Czarno-Czarnych!

Design

10 Kwi 2017   , ,

Podziel się swoim zdjęciem i… Cz-Cz - plakat
zostań reżyserem teledysku nowego utworu Czarno-Czarnych

Autorzy takich hitów  jak „Nogi”, „Trąbo Twist”, „Jedzą rybę” czy „Nie choruj” wzywają fanów na pomoc. Doktor, Dżej Dżej i spółka przygotowują się do wydania siódmej już płyty Czarno-Czarnych. Album zapowiada utrzymany w stylistyce rockandrollowej, piosenka „Stołówkowe Love”, do której teledysk może współtworzyć każdy z Was.

Pomysł jest prosty, a jak wiadomo – najlepsze są najprostsze rozwiązania. „Stołówkowe Love”, nowy singiel, który już od kilku tygodni pojawia się na falach radiowych potrzebuje unikatowego teledysku. Zespół, wychodząc naprzeciw idei „zrób to sam” zaprasza swoich fanów do wzięcia udziału w zabawie i współtworzenia klipu. Jak to możliwe?

Wskrzeszając ducha PRL-u i niepowtarzalny klimat najróżniejszych stołówek, bufetów czy barów mlecznych z tamtego okresu, Czarno-Czarni zachęcają do nadsyłania fotografii przedstawiających te zwykłe-niezwykłe miejsca spotkań Polaków, miejsc w których zrodziło się wiele historii miłosnych. Każdy z nas przecież zna taki kultowy lokal, a niektóre z nich przetrwały do dziś!

bądź na adres pocztowy Centrum Historii Zajezdnia: ul. Grabiszyńska 184, Wrocław 53-235.

Na podstawie nadesłanych zdjęć powstanie teledysk do „Stołówkowe Love”, a każdy z nadawców fotografii stanie się jego współtwórcą. To jednak nie koniec. Wszyscy autorzy nadesłanych zdjęć zostaną wyróżnieni w napisach końcowych teledysku.  Zdjęcia będą zbierane od 5 do 30 kwietnia. Teledysk powstanie kilka tygodni później.

https://www.facebook.com/centrumhistoriizajezdnia
http://www.zajezdnia.org

, ,