Dzien_Otwartych_drzwi_Kolekcja

Dzień Otwartych Drzwi Muzeów Krakowskich!

Design

16 Lis 2016   , ,

Warto wykorzystać taki dzień.  Dzien_Otwartych_Drzwi_Kozlowski

Dla odwiedzających MOCAK w niedzielę 20 listopada przygotowano wiele atrakcji. Przez cały dzień można zwiedzać wszystkie wystawy za 1 zł, a także w ramach biletu wziąć udział w oprowadzaniach i warsztatach. Muzeum będzie otwarte w godz. 11–19. Ostatni goście proszeni są o przybycie do godz. 18.

Warsztaty i oprowadzania:
godz. 12
Warsztaty dla rodzin z dziećmi inspirowane wystawą Sztuka wyjęta z codzienności Daniela Spoerriego
 lub telefonicznie: 12 263 40 29

godz. 13
Warsztaty dla młodzieży wokół wystawy Doznania rzeczywistości i praktyki konceptualne 1965–1980 Jarosława Kozłowskiego
Zapraszamy na warsztaty dla młodzieży w wieku 12–14 lat inspirowane wystawą Jarosława Kozłowskiego Doznania rzeczywistości i praktyki konceptualne 1965–1980. Uczestnicy proszeni są o pojawienie się przy recepcji głównej na pięć minut przed zajęciami.

godz. 14
Oprowadzanie dla dorosłych po aktualnych wystawach czasowych
Zapraszamy na oprowadzanie po aktualnych wystawach czasowych Sztuka wyjęta z codzienności Daniela Spoerriego orazDoznania rzeczywistości i praktyki konceptualne 1965–1980. Uczestnicy proszeni są o pojawienie się przy recepcji głównej na pięć minut przed oprowadzaniem.

godz. 16
Oprowadzanie po Bibliotece prof. Mieczysława Porębskiego
Zapraszamy do odwiedzenia z przewodnikiem Biblioteki profesora Mieczysława Porębskiego, w której jego biografia i dorobek krzyżują się z historią sztuki polskiej XX wieku. Podczas zwiedzania uczestnicy będą mieli szansę zapoznać się bliżej z księgozbiorem Profesora oraz wybranymi obrazami, a tym samym poznać wyjątkowy charakter gabinetu wszechstronnego humanisty, miejsca pełnego unikatowych książek i obrazów. Odwiedzający będą mogli skorzystać również z bogatej oferty Biblioteki MOCAK-u. Uczestnicy proszeni są o obecność 5 minut przed oprowadzaniem w Bibliotece MOCAK-u.

godz. 18
Oprowadzanie dla dorosłych po wystawie Kolekcji MOCAK-u
Zapraszamy na oprowadzanie po wystawie Kolekcji MOCAK-u organizowane w ramach wydarzenia Zaprojektowani – Krakowskie Spotkania z Dizajnem.

MOCAK Bookstore przez cały dzień oferuje 20 procent zniżki na wybrane publikacje muzeum.

, ,