Editors w Polsce!

Design

3 Sie 2015   , , , , Video

Editors wrócili!Foto_Editors_by_Matt_Spalding

Pierwszym tego sygnałem był utwór „No Harm”, który powstał w trakcie sesji nagraniowych w Szkocji i którego odsłuch udostępniono wiosną. W lipcu pojawiły się natomiast pierwsze szczegóły dotyczące premiery nowej płyty zespołu. Zapowiadany od dłuższego czasu album, następca „The Weight Of Your Love” z 2012 roku, zatytułowany będzie „In Dream” i ukaże się 2 października. Będzie to pierwszy album, który muzycy wyprodukują samodzielnie, za mix odpowiadać ma natomiast Alan Moulder, który współpracował już z największymi nazwiskami branży muzycznej (m.in. Nine Inch Nails, My Bloody Valentine, The Smashing Pumpkins).

Już teraz płytę można zamawiać na oficjalnej stronie zespołu.

Wiemy też, jak ułożona będzie tracklista na albumie – płytę otworzy udostępniony już wcześniej utwór „No Harm”, a zamknie, również już znany, „Marching Orders”.  Na całość złoży się dziesięć premierowych utworów:
1. No Harm
2. Ocean Of Night
3. Forgiveness
4. Salvation
5. Life Is A Fear
6. The Law
7. Our Love
8. All The Kings
9. At All Cost
10. Marching Orders

Dodatkowo, wersja deluxe albumu zawierać będzie drugą płytę – „Phase Two”, na której znajdzie się sześć dodatkowych kompozycji:
1. Alternative: Forgiveness
2. Alternative: No Harm
3. Oh My World
4. Alternative: Our Love
5. Alternative: Life Is A Fear
6. Harm

Ostatni album Editors – „The Weight Of Your Love” z 2013 roku – został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność na całym świecie, a zespół intensywnie koncertował w ramach jego promocji, występując na najważniejszych scenach festiwalowych (m.in. w Glastonbury i Reading) i klubowych. Brytyjczyków można było zobaczyć z tym materiałem także w Polsce, na koncertach w Poznaniu, Warszawie i Krakowie. „The Weight Of Your Love” był czwartym krążkiem w karierze zespołu. Poprzedziły go „In This Light And On This Evening” z 2009 roku, „An End Has A Start” z 2007 i debiutancki „The Back Room” z roku 2005.

Jesienna trasa koncertowa muzyków związana będzie ściśle z promocją nowego materiału.Editors poster

Data : 10 Grudnia
Miejsce : Warszawa / Progresja
Cena Biletu : 110/120 zł

Data:11 Grudnia
Miejsce : Poznań/ Hala nr 2 MTP
Centa Biletu: 110/120 zł

, , , ,