Kwadracast_02-01

Eltron John KWADRACAST #2

Design

10 Lut 2016   ,

Ach te klubokawiarnie

Pisaliśmy niedawno  przy okazji projektu Move Mozg, że brakuje miejsc gdzie treść górowałaby nad spendem kokietkowej młodzieży. Nagle pojawiła się na miejscówka o wdzięcznej nazwie „Kwadratowa”.  Lokal stawia mocno na kulturę i sztukę, co niezwykle nam się podoba!

Kwadratowa zainicjowała cykl podacastów, do których zapraszani są artyści z Polski jak i z zagranicy. Spotkania będą odbywać się cyklicznie, czyli w niedzielę. 14 lutego zarejestrowany zostanie nowy gość. Zagra niemęczący się wojownik płyt winylowych – Eltron John! (The Very Polish Cut Outs/Uncanny Valley / S1 Warsaw)


#1 podcast

Elton John – dj, producent oraz założyciel cyklu imprez „Ktoś Cię Kocha”! Jedna z najbardziej charakterystycznych postaci polskiej sceny muzyki tanecznej. Eltron ma za sobą wiele lat występów w klubach w całej Polsce i Europie. Wielokrotnie gościł na najważniejszych krajowych festiwalach (Unsound, Nowa Muzyka, Audioriver, Open’er). Start-godzina 15:00 ( wygodnie siadamy i czekamy). Artysta zabiera nas w muzyczną podróż od 16:00. To jest idealny moment na spędzenie walentynek z dobrą muzyką, swoją drugą połówką w tańcu, na pogaduszki ze znajomymi w miłej przyjaznej atmosferze przy kawie, winie czy piwku.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału!
fb wydarzenia 

Data 14.02./ niedzielakwadratowa
Godzina 15:00
Miejsce Kwadratowa

facebbok Kwadratowa
http://kwadratowa.com.pl

,