InstagramCapture_736295cd-c71e-46bc-979d-7f4322380420

Evening Selection KWADRACAST#5

Design

17 Mar 2016   , , ,

Czas na 5-tkę!  Evening_05-01

Evening Selection to projekt młody wiekiem, jednak zrodzony z wieloletniej pasji do muzyki. Jest platformą, która jego twórcom pozwala na dzielenie się ze światem utworami, których raczej nie usłyszycie na parkiecie -bez zbędnych słów, zabiegów marketingowych i trzymania się jednego gatunku. Punktem wyjścia jest nieoczywista, bardziej kontemplacyjna i uduchowiona elektronika w najszerszym jej znaczeniu; co wcale nie znaczy, że ES nie sięgną po funk, muzykę klasyczną lub etniczne brzmienia, od Afryki po Australię.

Selekcjonującymi wspominane utwory są: 

Kramar – od czasu, gdy w wieku 12 lat usłyszał drum&bass i jungle, jego życiem zawładnęła muzyka elektroniczna. Muzyczny eksplorator, wielbiciel mieszania styli i kolekcjoner płyt winylowych. Kiedyś zasłyszał, że „najlepsi DJe bawiąc ludzi potrafią również uczyć muzyki” i wziął sobie ten cytat do serca.

Fau – producent, DJ, a przede wszystkim pasjonat muzyki (nie tylko) elektronicznej. Choć kojarzony jest głównie z ambientem i ciemniejszymi brzmieniami techno, lubi w swoich setach zaskoczyć niecodziennymi połączeniami gatunków. Jego produkcje, zarówno solowe jak i w duecie Fau&Deam, znalazły się w katalogach m.in. Project: Mooncircle, Dubporn Records (obecnie Loveless Records) i Warehouse Decay Recordings. Na co dzień aktywnie udziela się również w projekcie Behind The Stage.

Kwadratowa facebookkwadratowa
event

, , ,