Krakow-rynek

Gdzie się wybrać ? / 02.-03.10. / Kraków

Design

2 Paź 2015  

Weekend

Wybiła już 18:00, czas zacząć weekend. Zapewne już teraz ostatni członkowie „corpo”, opuszczają swoje boxy i powoli myślą co dziś ciekawego robić. Szczęściem jest mieszkanie w grodzie Kraka, gdzie każdy weekend jest pełny atrakcji wszelkiego rodzaju. My podejdziemy do tematu bardziej ambientowo. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami na spędzenie wolnego czasu :

02.10 Piątek

Alchemia – https://www.facebook.com/alchemiaklub

Bug 313 vs. Kurpios
Muzycze tańce i swawole przechodzą powoli już do legend miasta. Dziś będziemy świadkami spotkania dwóch fanów pozytywnego brzmienia, którzy postarają się nam jak najlepiej urozmaicić czas. Wstęp free
https://www.facebook.com/events/1038625956169435/

Święta Krowa – https://www.facebook.com/swietakrowa

CZELUŚĆ: DA VOSK DOCTA
Klimat krowy jest niepowtarzalny. Każdy z fanów klubowego brzmienia, który chociaż raz przekroczył próg tego miejsca , doskonale zdaje sobie z magii tego miejsca. Niby metraż niewielki, natomiast muzycznie piastuje się w czołówce krakowskich klubów.
Dziś przygotowana dla Was została muzyczna próba, najwyższych lotów.
Mały przedsmak – https://soundcloud.com/czelusc/da-vosk-docta
wstęp 5 zł

Forum Przestrzenie – https://www.facebook.com/forumprzestrzenie

OFF BEATS/ Kfjatek, Kixnare
Dziś muzyczny zwycięzca. Kixnare i Kfjatek rozgrzeją forum przestrzenie. Znając potencjał obydwu, wiemy, ze możemy się spodziewać najlepszego.
Wstęp Free

03.10. Sobota

Prozak 2.0 https://www.facebook.com/ProzakDwaZero

HUNTER/GAME
Panowie pochodzą z Medielonu, a swoją karierę rozpoczęli w 2010 roku projektem „Just This”, czyli serią imprez w niecodziennych lokalizacjach. W tym samym czasie wydawali swoje produkcje w takich wytwórniach jak: My Favourite Robot, Hot Creations i Dynamic. W 2015 ruszyła ich winylowa wytwórnia nosząca tą samą nazwę co seria imprez.
Będzie głośno i tłoczno.
wstęp 20/25 zł

Bomba na placu – https://www.facebook.com/bombanaplacu

ACID Only! Vol.5
Kinzo, Olivia, Ultraviolent, Fonix – 4 ksywy, 4 warianty, 4 powody dla których w sobotni wieczór warto zajrzeć do Bomby na placu (Szczepańskim)
wstęp za darmo

Szpak