Hulaj po warszawsku

HULAJ PO WARSZAWSKU

Design

26 Kwi 2017   , , , ,

Improwizacja na najwyższym poziomie.

W Warszawie powstają nowe sceny komediowe, tworzą się nowe grupy improwizacji, co miesiąc debiutują nowi stan-up’erzy. Grupa Hulaj zasila niezależną komediową scenę stolicy już czwarty rok i ma przyjemność zaprosić na pierwszy komediowy spektakl w lokalu Tusz Tusz Bistro. Będzie to inauguracja komediowej sceny, która razem z nadejściem lata zamieni się w scenę letnią?

HULAJ PO WARSZAWSKU:
spektakl dla wszystkich, którzy poszukują alternatywnej komedii i lubią Warszawę. Inspiracją do wymyślanych historii będą prawdziwe historie publiczności związane ze stolicą. Na ich podstawie aktorzy zaproszą widzów na podróż w zakamarki ich wyobraźni.

HULAJ o sobie:

Jesteśmy warszawską grupa improwizatorów. Oznacza to, że każdy nasz spektakl jest tworzony na bieżąco, bez żadnego przygotowania i nigdy się nie powtórzy. Hulaj to połączenie czterech odmiennych charakterów, doświadczeń życiowych i stanów umysłu. Gramy razem od 2013 roku, szukając w improwizacji prawdy i emocji. Moment, w którym wychodzimy razem na scenę, żeby bez wcześniejszych ustaleń, stworzyć kolejną historię, za każdym razem jest jak „Wielki wybuch”. Na oczach widzów wyłania się po prostu kolejny wszechświat. Występują: Marta Iwaszkiewicz, Agnieszka Matan, Piotr Gasik, Jasiek Wasilewski

Czwartek, 27 kwietnia, godz. 19:00
Tusz Tusz Bistro, Plac Bankowy 2,
Bilety: 15 PLN (w sprzedaży od 19 kwietnia w Tusz Tusz Bistro),
www.faceboook.com/teatrhulaj

, , , ,