IDA WORLD 2015 / Kraków

Design

5 Gru 2015   , Video

To nie tylko odtwarzanie muzyki.4

Mistrzostwa Świata DJ-ów IDA to nie tylko najbardziej prestiżowe zawody dj-skie w Polsce, ale przede wszystkim najważniejsze tego typu zmagania na świecie. Od kilku lat, wraz z nadejściem grudnia, Kraków przekształca się na jedną noc w światową stolicę turntablismu. Zawodnicy ze wszystkich zakątków globu walczą o tytuł Mistrza Świata Dj’ów w dwóch kategoriach: Show oraz Technical. W tym roku mistrzowie gramofonów spotkają się w Krakowie po raz dziewiąty. Począwszy od pierwszej edycji impreza jest wspierana przez Urząd Miasta Krakowa. W tym roku impreza przenosi się do jednej z najnowocześniejszych sal audytoryjnych w Europie – ICE Kraków Congress Centre. Przygotowaliśmy na tą okazję wyjątkowe „show”. Podczas imprezy wystąpi ikona dj’ingu z USA – Dj Qbert, najlepsi dj’e globu miksujący dźwięk z obrazem Dj Woody i Deejay Irie, dwukrotny Mistrz Świata Ritchie Ruftone oraz Kali i zespół Rasmentalism z gościnnym udziałem Sinfonietta Cracovia. Całość poprowadzi charyzmatyczny Sztigar Bonko.

Wieczorną imprezę poprzedzi otwarta dla wszystkich, bezpłatna część wydarzenia obejmująca warsztaty dj’skie, festiwal filmów turntablistycznych, testy sprzętu dj’skiego oraz największą w Polsce Scratch Sesję wspieraną przez polskiego producenta profesjonalnych stołów dj’skich firmę Humpter. Poszczególne atrakcje rozlokowane będą w sali teatralnej oraz na terenie obszernego „foyer” budynku na poziomie pierwszym. W „foyer” stanie scena „Humpter Scratch Session” oraz stoiska wystawiennicze, a warsztaty i festiwal obejmie sala kinowa.

Ostatnie sztuki biletów w cenie 85 zł
IDEA KIX ul. Bożego Ciała 24
HP HOP STUFF ul. Floriańska 24

UWAGA: do każdego biletu dodajemy specjalną płytę IDA PROMO CD z utworami występujących na imprezie artystów.Przy zakupie biletów w sieci Ticketpro.pl płyta dodawana przy wejściu na imprezę.

Imprezę wspiera Urząd Miasta Krakowa

PATRONI MEDIALNI:
Radio ESKA, ESKA TV, CGM, Streeters.pl, Dziennik Polski, DJ CITY, where2B, cgm.pl, VICE, VAIB, AKTIVIST, Rap Made In Krk. Break.pl

WSPÓŁPRACA:
Forum Przestrzenie, ICE Kraków, KBF

SPONSORZY:
Native Instruments – Traktor, Ortofon, Magma Bags & Accesories, Red Bull, Concept Music Art, Hotel IBIS, Qucktransfer, Slope, Intruz, F16 Tattoo Familia, Sushiro, CapKilla, Humpter, Vinilificio, Humpter, Karpex Laser 3D

,