latoforum

III urodziny Wyspy Forum!

Design

10 maja 2016   , ,

Wszystkiego Najlepszego!3forum

Urodziny to moment, w którym wszyscy uczestnicy Wyspy Forum mogą świętować współtworzenie krakowskiej, alternatywnej strony miasta.

Miejsce, które na stale wpisało się w rytm życia miasta, obchodzi swoje święto. Liczne koncerty, wyjątkowe targi, niesamowite wystawy i wiele innych eventów to dzień powszedni WF. Wkrótce jej dzień, podkreślający i pokazujący jak wiele zawdzięczamy temu miejsu. Dzięki niej możemy czerpać więcej z kultury oraz poznać panujące trendy. Być na bieżąco z muzyką, plakatem, wzornictwem i wszelaką działalnością wytwórczą wyboraźni człowieka. Na taką imprezę, tym bardziej urodzinową, należy się wybrać.

Udało nam się stworzyć miejsce społeczne, nasze! Bo nic nie dzieje się tu bez udziału społeczności Wyspy Forum. Do grona współtworzących zaliczają się przyjaciele, partnerzy, kontrahenci, przedsiębiorcy stacjonujący na WF, wszyscy odwiedzający, no i my czyli Rodzina Forum. Dziękujemy za pomoc, wsparcie i zainteresowanie.Przez ostatni rok zrobiliśmy wspólnie wiele imprez, koncertów, festiwali, targów, wystaw i innych wydarzeń. Za wszystkie dziękujemy. Kierunki, pomysły i jakość tych wydarzeń możliwe są dzięki Wam, zaskakujecie nas swoją pomysłowością! Dziękujemy za wiele spędzonych wspólne chwil, za kolejny wspólny rok życia.  14 maja organizujemy wydarzenie by podkreślić jak ważny jest to dla nas moment, miejsce, jak ważna jest dla nas możliwość obcowania z Wami, w tym gronie. – ekipa FORUM

Forum Przestrzenie = Moment, Miejsce, Ludzie. 

SOBOTA:
street art: SODA Soda Grafitti
GRAFFITI JAM wspólnie z IDEA KIX
Butter CUT Butter CUT „forum” – „show”
Targi dla dzieci Kraków ŁAŁ

muzyka:forum
– JORDAN RAKEI live Jordan Rakei
– YE: SOLAR live (Sonar Kolektiv) YE:SOLAR
– Robert Busha Robert Busha
– Hory Pan Hory
– Animisiewasz Startt Animisiewasz Startt

https://www.facebook.com/forumprzestrzenie

, ,