01

Ilario Alicante x Nowa Jerozolima

Design

4 Paź 2016   ,

Czas na elektroniczne brzmienie. 01

Po rewelacyjnym występie pierwszego dnia na Audioriver Festival, kiedy w mistrzowski sposób zamykał, popularnego „Circusa” przyszedł czas na klubowe odwiedziny w Nowa Jerozolima.

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych twarzy z wytwórni Sven Väth –Cocoon, wspaniały DJ i producent z pokaźnym dorobkiem artystycznym, czyli Ilario Alicante oraz śmietanka polskiej sceny klubowej.

DJs:

Mainfloor:

Ilario Alicante (Cocoon)
Akme
Deas
Tika Milano

Boczna:
Charismatic all night long

7.10.2016
start: 23:00
end: ???
tix: soon…

Nowa Jerozolima

Klub mieści się w samym centrum miasta vis a vie Pałacu Kultury. Dawniej mieścił się tu szpital, a teraz sale dla chorych zostały zamienione na pracownie offowych artystów i klub. Do dyspozycji klubowiczów są 2 parkiety (1 mały pokój i jeden duży salon na drugim piętrze). Towarzystwo bywa bardzo różnorodne i zależy głównie od muzyki. Jest to jedno z niewielu miejsc w Warszawie, w którym można usłyszeć dobre techno. Taki klimat trzeba lubić, wiec osób nie gustujących w alternatywnym wystroju i towarzystwie raczej odradzamy.

Po zmianie promotorów i nazwy na Nowa Jerozolima dotychczasowe słabe strony klubu zostały usunięte. Postawiono na dobrych DJ’i, którzy na co dzień grają za granicą. Bar został powiększony i przeniesiony w centralne miejsce, czyli nie jest już w sali z dj’ką.

https://www.facebook.com/JerozolimaNowa logo nj

,