Kroki w Małej Czarnej!

Design

18 maja 2016   , , Video

Trio głoszące muzykę.kroki-zespol

Kroki to projekt zainicjowany w 2015 roku przez jednego z najoryginalniejszych polskich producentów muzycznych młodego pokolenia – Szatta. Mieszkający w Poznaniu artysta ma na swoim koncie dwa ciepło przyjęte albumy „Future Voices” i „Bloom”. Tę ostatnią płytę portal muzyczny Brand New Anthem zaliczył do grona 20 najlepszych polskich krążków 2015 roku. Wraz z Szattem zespół tworzą wrocławski wokalista Jaq Merner i gitarzysta Paweł Stachowiak.

Wspólną działalność zapoczątkowała współpraca przy albumie „Bloom” Szatta. Artyści pracują obecnie nad pierwszym wydawnictwem, którego pierwsze single “Who You Are” i “Eyes” podbijają serca kolejnych fanów w różnych zakątkach globu. Po cichu nazywani są jednym z najciekawszych debiutów ostatnich miesięcy, co potwierdza szybko rosnąca ilość koncertów w kraju i zagranicą, oraz zaproszenia na takie wydarzenia jak Open’er Festival 2016.

Pierwszy utwór grupy ujrzał światło dzienne pod koniec roku podczas warszawskiej edycji Sofar Sounds. O piosence „Who You Are” bardzo szybko zrobiło się głośno, a o samym zespole zaczęto mówić jako o odkryciu muzyki Indie. Twórczość grupy doskonale czerpie z doświadczenia jej poszczególnych członków – beaty Szatta, hipnotyzujący wokal Mernera i żywe kompozycje Stachowiaka tworzą niezwykłą mieszankę. Muzyka Kroków oscyluje wokół jazzu, soulu, Indie Rocka i eksperymentalnej elektroniki.

Koncert odbędzie się w „Mała Czarna Bistro”. Lokal z widokowym tarasem,  o powierzchni 300m2 w Bochni. Jest miejscem wielu imprez kulturalnych – koncertów, wystaw, wydarzeń. W przeszłości gościł min. Kari Amirian, duet  Kayte oraz zespół Cinemon.

Data 20.05.
Godzina 21:30
Miejsce Mała Czarna Bistro / Bochnia
Wstęp darmowy

Kroki
www.instagram.com/kroki.music
www.soundcloud.com/krokimusic
www.krokimusic.bandcamp.com
www.youtube.com/krokimusic1

, ,