„Król snowboardu powraca”!

Design

28 Wrz 2016   , , , , , Video

The Fourth Phase – Nowa superprodukcja snowboardowa Travisa Rice’a w Multikinie!TheFourthPhase-plakat

Multikino wspólnie z firmą 9th Plan i Woodpecker MP zapraszają na pokazy nowej superprodukcji snowboardowej Travisa Rice’a pt. „The Fourth Phase”. Polska przedpremiera odbędzie się w sali premierowej Multikino Złote Tarasy 29 września o g. 20:00, a parę dni później, w poniedziałek 3 października odbędą się pokazy specjalne w 14 innych kinach sieci Multikino. Nie przegap jedynej okazji by zobaczyć najnowsze dzieło twórców legendarnych już produkcji snowboardowych: „That’s It, That’s All” i „The Art of Flight”.

„Król snowboardu powraca”!

Połączenie geniuszu Travisa Rice’a i możliwości produkcyjnych Red Bull Media House zaowocowało dziełem,  które zachwyci nie tylko fanów snowboardu. Obłędne krajobrazy, zaangażowanie wspaniałych zawodników ze światowej czołówki (oprócz Travisa Rice’a wystąpili: Mark Landvik, Cam Fitzpatrick, Shin Biyajima, Mikkel Bang, Pat Moore, Eric Jackson, Bode Merrill i Bryan Iguchi) i wręcz kosmiczne techniki realizacyjne sprawiają, że otrzymujemy widowisko, które można porównać jedynie z największymi hollywoodzkimi superprodukcjami.

Travis Rice i jego ekipa tak jak w przypadku „That’s It, That’s All” i „The Art of Flight” podnosi poprzeczkę na kolejne lata dla filmów ekstremalnych. Jeżeli ktoś zna już dokonania Travisa tego filmu nie trzeba mu specjalnie reklamować, a jeżeli ktoś wybiera się na jego film po raz pierwszy niech przygotuje się na naszpikowaną adrenaliną największą przygodę jaką można przeżyć za pośrednictwem dużego ekranu.

Terminy pokazów:
29 września (czwartek), g. 20:00 – Polska przedpremiera. Multikino Warszawa Złote Tarasy, sala premierowa. (Uwaga. Liczba miejsc do sprzedaży ograniczona!)
3 października (poniedziałek), g. 20:00 – Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź (Silver Screen), Olsztyn, Poznań 51, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż oraz Zabrze.

Ceny Biletów:
Normalny – 35 zł
Ulgowy – 32 zł
Facebook – 30 zł (z kuponem Facebook z aplikacji voucherowej Multikino Polska, tylko w kasie kina)

Bilety już w sprzedaży w kasach kin oraz na: www.multikino.pl        

Produkcja: Austria, 2016
Zdjęcia zrealizowane w Polinezji Francuskiej, Japonii, Rosji i USA
czas trwania: 90 min.
Producent: Red Bull Media House
Reżyseria: Jon Klaczkiewicz i Curt Morgan
Muzyka: Kishi Bashi
Technologia: film zrealizowany w 4K, emitowany w 2K zgodnie ze standardem kinowym DCP. Film z polskimi napisami!

, , , , ,