Martin-Eyerer_Press_SW_landscape

MARTIN EYERER | Warszawa

Design

16 Lip 2015   , ,

Temat Rzeka.MARTIN EYERER 17

Pochodzący z Niemiec Martin Eyerer podróżuje po świecie jako DJ już od ponad 20 lat! W swoim dorobku posiada ponad 100 wydanych utworów w takich wytwórniach jak Get Physical, Saved, Renaissance, Buzzin Fly, Great Stuff, Boxer, Audiomatique, czy w swojej własnej wytwórni Kling Klong.

Martin Eyerer przez ostatnie lata prowadził analogowe studio masteringowe i był uważany za jednego z najlepszych inżynierów dźwięku na scenie elektronicznej. Obecnie wspólnie z Tassilo Ippenberger (Pan-Pot) oraz Jade Souaid założyli w Berlinie profesjonalny complex wielkości 1200 m2, składający się z ok 20 pomieszczeń studyjnych, salonu, pomieszczenia ze sprzętem dj’skim czy salą wykładową, gdzie odbywają się rożnego rodzaju seminaria dla dj’ów, producentów, remixerów czy prerformerów. W Riverside znajdują się studia nagraniowe takich artystów jak Pan-Pot, Booka Shade, David August, Tobi Neumann, Sante, Sidney Charles, Florian Meindl jak również specjalny pokój ze sprzętem dj’skim należącym do sklepu muzycznego Beatport.

Do Polski artysta przyjedzie prosto z Chin i zagra u nas tylko jeden koncert 17 lipca w warszawskim Temacie Rzeka. Wstęp wolny!

Album Martina „Struktur” jest jego trzecim krążkiem w karierze i jak wspomina –  najważniejszym. Jest owocem trzyletniej pracy, wyprodukowany w części w Riverside Studios z udziałem takich artystów jak Abby, Ruede Hagelstein, Booty Slap czy Princess Superstar. Album składa się z 11 utworów, w stylu w którym Martin gra w klubach na całym świecie. Pierwszy singiel promujący album zdobył uznanie takich artystów jak Laurent Garnier, Anja Schnider, Joris Voorn, Thomas Schumacher czy Pan-Pot.

Oficjalna trasa koncertowa promująca album Martina już ruszyła. Kalendarz obejmuje takie państwa jak Austria, Hiszpania, Włochy, Niemcy, Rumunia, Paragwaj, Argentyna, Meksyk, Chiny, Szwajcaria. W warszawskim Temacie Rzeka odbędzie się jedyny koncert artysty w Polsce!

Tego dnia w Temacie Rzeka zagrają także:

ANGELO MIKE (Sentence / 1500m2)
https://www.facebook.com/angelomikemusic
LUKE HIERO (beachboys)
https://www.facebook.com/pages/Luke-Hiero/128340653886717
TRUANT (Temat Rzeka)
www.facebook.com/truantwwa

Temat Rzeka
17 lipca
Wstęp Wolny

, ,