pexels-photo-121481

MATAT Professionals & Szymon | Kwadratowa

Design

11 maja 2017   , , , ,

Będzie tańczone!

Klubokawiarnia Kwadratowa ma zaszczyt zaprosić 20 maja na wieczór pełny tanecznych rytmów przygotowanych przez Matat Professionals i Szymona.

MATAT PROFESSIONALS
„Deskorolkowa kultura to jeden z motywów video, które promuje Dial B for Fun Time EP. Czy tak wyglądało Twoje nastoletnie życie? Wyglądało to mniej więcej tak – do 13 roku życia unikałem wychodzenia na podwórko, które było umiarkowanie znośne, jeśli nie było się zadeklarowanym fanem piłki nożnej lub koszykówki, bądź nie należało się do jednej z „ekip”. Jakoś w pierwszej klasie gimnazjum, po setkach godzin grania w Tony Hawka, udało mi się namówić rodziców na kupno deskorolki i podrabianych Vansów. Razem z kolegami okupywaliśmy parking za naszą szkołą gdzie wpadali też nasi „patologiczni kumple”, którzy pomagali nam w zbieraniu materiałów na przeszkody i podjazdy np. podbieranie palet i sklejek z placów budowy, czy jak też w ich przypadku, w rozbieraniu domków działkowych, o czym początkowo nie wiedzieliśmy. Później przyszła zajawka na Jackassa i mniej więcej jakoś w tym czasie skumaliśmy się ze starszakami, którzy podsuwali nam filmy deskorolkowe, na których były zajebiste kawałki. Uruchamiało się więc takie programy jak Kazaa czy Soulseek, a później diggowało się przez np. Allmusic. Mocno uprościłem historię, ale zdecydowanie za sprawą deskorolki wiele poznałem. Za sprawą artystycznej aury, która roztaczała się wokół deskorolki, zainteresowałem się fotografią, filmem, sztuką i projektowaniem graficznym.”

źródło: Muno.pl

SZYMON.

W przeciwieństwie do Adama nie jeździł na desce, ale zastąpił ją rolkami, gdzie w konsekwencji wspomniane, podrobione Vansy wyparte zostały przez równie dobrze podrobione Etniesy, a na miejsce Tony Hawka wskoczył miesięcznik Ślizg. W kolejnych latach po mniej lub bardziej udanych próbach poszukiwań własnego Ja, tysiącach godzin poświęconych muzycznej selekcji, dziś szczęśliwie odnajduje się w roli samozwańczego melomana oraz kolekcjonera i miłośnika winyli.

Data 20.05.
Wejście: 10 zł
Start: 22:00

Facebook Kwadratowa

, , , ,