40820dziwne-fajnie

Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów: Pablopavo i Ludziki oraz Grubson

Design

29 Mar 2016   , ,

Czy to ptaki? Czy to samoloty? Nie to Superbohaterowie! zlot2

Zbliża się 8. Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów w Bytomiu w ramach Festiwalu Dziwnie Fajne, w trakcie którego odbywa się Przemarsz Superbohaterów z Orkiestrą Górniczą przez centrum miasta. Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów promuje optymistyczne postawy, otwartość na innych mieszkańców, szeroko pojętą tolerancje i aktywizację. Daje odrobinę kolorowej, radosnej spontaniczności. Podczas Festiwalu Dziwnie Fajnie odbywa się Kiermasz Twórczej Reanimacji Odpadów promujący ideę recyklingu. To również koncerty, występy i akcje.

Pablopavo urodził się w marcu 1978 roku. W roku 1993 założył z kolegami pierwszy zespół. Grał i śpiewał w zespołach: Saduba, Magara, Sedativa i Vavamuffin. W 2009 roku na rynku pojawił się debiutancki krążek formacji Pablopavo i Ludziki zatytułowany „Telehon”. W 2011 roku ukazuje się drugi album Pablopavo i Ludzików – „10 piosenek”.

Grubson hip-hopem zainteresował się w drugiej połowie lat 90. XX wieku za sprawą starszego brata, który był lokalnym promotorem i organizatorem imprez. Na przełomie 1997 i 1998 roku Grubson podjął współpracę ze składem Po-3na Różnica. Dwa lata później po dołączeniu Jaco formacja przyjęła nazwę Czwarta Zmiana. W 2001 roku ukazało się pierwsze wydawnictwo zespołu „Przez cały czas”. Wkrótce potem grupa została rozwiązana. W 2007 roku po wygranym konkursie na trzecią producencką płytę Magiery i L.A., Grubson nagrał utwór na płytę „Kodex 3: Wyrok”, który był singlem promującym album.

Data 15.04.2016, zlot
Godzina 20.00
Miejsce Bytomski Teatr Tańca i Ruchu Rozbark
ul. W. Kilara 29 / Bytom

, ,