MOVE MOZG

MOVE MÓZG #14

Design

1 Wrz 2016   , ,

14 edycja i pierwsze urodziny MOVE MÓZG!utopia

Kto by pomyślał, ze Move Mózg urośnie do takich rozmiarów . 14 edycji imprezy, która prócz stolicy wędrowała po kraju. Niezapomniane sety, dekoracje projetku Utopia czy Natury Kuby, to tylko zalążek świata Move Mózg.  Według organizatorów po wakacyjnej przerwie zobaczymy nowe dekoracje, pomysły i instalacje, które zostały przygotowane w gorące lato. Prócz świetowania pierwszego roku cylku Move Mózg, świętować będziemy także urodziny Cyryla, jednego z głównodowodzących projektu.

Nie zabraknie projektu Utopia. Tym razem będziemy świadkami metaforycznego powrotu do NATURY jako inspiracji do poszukiwania nowych rozwiązań.

Jeśli w środku budynku nagle wyrasta las, a w tym lesie kawał dobrej sztuki, to na sto procent macie do czynienia z Utopią! Projekt Utopia, to efemeryczny, pełen liści twór. Pojawia się nagle i zbroi swoich uczestników w odwagę niczym nieskrępowanej kreacji. To wiecznie żywa platforma, służąca do wymiany myśli, skojarzeń, odczuć, uczuć, a szczególnie miłości. Combo natury, sztuki i kultury, karmiące nasze ciała spokojem, a umysły wysoko oktanowym paliwem. Gramy w zielone. Nie daj się prosić. Chodź już w ten las! Zobacz więcej.

Line up:
Ola Teks / Fobist / Mko / MaL / Mrkczmark / Bari. / Qbs / Cyryl

Data 03.09.
Miejsce MÓZG Warszawa
Bilety 15 pln / 20 pln

www.facebook.com/movemozgmovemozglogo
www.facebook.com/movemovecollective

, ,