2

Move Mozg #16

Design

15 Lis 2016   ,

Kolejna edycja kosmicznej imprezy. movemozglogo

Szesnasta odsłona kosmicznych lotów z Move Mózg już 19 listopada! Do kierowania statkiem zaproszony został dj i producenta, który związany jest z kultowym vinyl shopem – Phonica Records w Londynie. Sety Oli_N’a charakteryzują się świetną selekcją i nieszablonowym podejściem do łączenia gatunków muzycznych.  W utrzymaniu toru lotu rakiety wspierać go będzie lokalny pilot z bogatym doświadczeniem i świetną płytoteka – Qbs z Dype.  Ci piloci zagwarantują nam lot obfitujący w liczne uniesienia i energię.  Na kosmicznej sali czekać będą na Was nowe dekoracje a Projekt UTOPIA razem z Ewelina Czaplicka-Ruducha zapozna nas wszystkich z luminescencyjnymi BAKTERIAMI! Elon Musk może się schować 😀

Oli_N (Little Beat Different / Phonica Records)
www.soundcloud.com/littlebeatolin
Qbs (dype)
www.soundcloud.com/qbs
Ola Teks (Move Move)
www.soundcloud.com/olaszyma-ska
Cyryl (Move Move)
www.soundcloud.com/cyryl
SUPER KWIATY
www.czaplicka.wordpress.com

Bio:
Oli_N to dj, producent i promotor urodzony w Czechach. Obecnie mieszka w Londynie gdzie reprezentuje znany i ceniony na całym świecie vinyl shop – Phonica Records. Założyciel Little Beat Different oraz labeli płytowych: LBDISSUES – skupiający się na wyciągnięciu z zapomnienia Czechosłowackiej muzyki z przed roku 89 oraz LBDAUDIO promującym nowe brzmienia i młodych producentów.

Projekt specjalny:
Ewelina Czaplicka-Ruducha aka SUPER KWIATY projekt „LAS VEGAS”
Ewelina jest jedną z niewielu artystek w Polsce, które tak śmiało żonglują luminescencyjnymi bakteriami oraz dizajnem. Międzyga- gatunkowe spotkania, świecące zielono-żółtym blaskiem, nauczą wszystkich rośl-innej wrażliwości. Macie gwaranta, że po tej nocy bakterie nie bedą postrzegane pejoratywnie.

www.facebook.com/movemozg
www.soundcloud.com/movemozg

Data 19.11 move mozg 16
Miejsce MÓZG WARSZAWA
Bilet 15 zl do 02:00
20 zł od 02:00

,