14 plus

MoveMózg#11

Design

10 maja 2016   , , ,

11 już dawka pozytywnego brzmienia zafundowanego od Move Mózg.movemozglogo

Wielokrotnie zapraszaliśmy i podkreślaliśmy niezwykły charakter imprez MoveMózg. Prócz rozciągania kończyn na parkiecie mamy szanse doświadczyć magie przestrzeni, przygotowana przez Projekt Utopia. Dzięki projektowi mamy możliwość rzucenia wzrokiem na sztukę, która wraz z eventami dostraja się i rzuca nam wyzwanie.

Całość MoveMozg stanowi magiczne przeżycie, podczas którego mamy możliwość kolekcjonować doznań. Tylko od Nas zależy, czy włączymy się w świat Move Move. Zapraszamy.Polecamy.

LineUp:
Milena Kriegs LIVE
www.facebook.com/MilenaKriegs
Diabot (Strikt)
www.soundcloud.com/second-part-aka-diabot
rafiQue ( planet void / sfinks 700)
www.soundcloud.com/sfinks700/sfinks-podcast-14-rafique
Ola Teks (Move Move)
www.soundcloud.com/olaszyma-ska
Cyryl (Move Move)
www.soundcloud.com/cyryl

projekt specjalny:
Projekt UTOPIA + Sebastian Kurdelski / realizuje prace w obszarze działań intermedialnych i fotografii

Funkcjonujesz, poruszasz się, działasz, przemieszczasz się, pracujesz, egzystujesz, powielasz schematy codzienności. Mimo tego dookoła Ciebie panuje cisza, nie dochodzą żadne dźwięki otaczającego Cię świata. Żyjesz coraz szybciej, przemierzając kolejne chwile niczym w tunelu czasoprzestrzennym. Tak mijają kolejne dni. Uciekają jak ostatni autobus z przystanku. Nie zaprzątasz sobie głowy, zapominasz, bo nie pamiętasz nawet tego co było w zeszłym tygodniu. Brakuje Ci bodźców dzięki którym wiesz że żyjesz naprawdę. Impulsu który obudzi Cię z tego rytmicznego pędu. Choć bodźce są wszędzie dookoła nas, nie zauważamy ich. Nie potrafimy dostrzec ich piękna. Zamiast tego marzymy o podnietach będących często poza naszym zasięgiem, bezmyślnie gnając w ich kierunku. Zapominamy ile piękna otacza nas na co dzień. Przystań na moment, rozejrzyj się, posłuchaj, czuj, rusz swój mózg!

Move Mózg to nowa inicjatywa mająca na celu pobudzenie kreatywności i myślenia oraz rozbudzenie naszej wrodzonej ciekawości w różnych obszarach naszego życia. Sześć edycji tego cyklu odbyło się już w klimatycznej, specjalnie udekorowanej przestrzeni Teatru Powszechnego w Warszawie, a od 2016 roku zawita również do innych miast Polski. Każdego miesiąca, cykl w Stolicy szczelnie zapełnia klub Mózg Warszawa pozostawiając po sobie bardzo dobre opinię i oczekiwanie na kolejną edycje. Niepowtarzalność tych wydarzeń jest efektem współpracy ekipy DJskiej Move Move – który odpowiedzialny jest za stronę muzyczną cyklu oraz kosmiczne dekoracje oraz Projekt Utopia, który pomaga wprowadzić trochę zieleni do betonowych ścian tworząc jednodniową i niepowtarzalną, interaktywną, nowoczesną „galerię sztuki”. Doznania wizualne zapewnią artyści intermedialni, którzy specjalnie dla nas porzucą galeryjne „white cuby”. Ostatnim równie ważnym składnikiem tego cyklu jest publika, która staje się częścią tej jednonocnej instalacji.

www.facebook.com/movemozgmovemozglogo
www.facebook.com/movemovecollective

, , ,