grand222

Otwarcie cyklu Kino i Wino – „Grand Budapest Hotel” | Warszawa

Design

1 Lip 2015   ,

Kino i Wino!
grand222

Grand Budapest Hotel” otworzy legendarny cykl filmowy Kino i Wino w Temacie Rzeka! Popularny cykl filmowy Kino i Wino powraca do Tematu Rzeka! Od lipca w każdą środę na stołecznej plaży zasmakujemy winnych specjałów oraz zobaczymy najlepsze filmowe produkcje ostatnich lat! Cykl otworzy wyróżnione 4 Oskarami dzieło Wesa Andersona „Grand Budapest Hotel” . Start ok godz. 20:00.

Letni cykl Kino i Wino to jedno z najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń filmowych na mapie stolicy. Od 1 lipca, w każdą środę sezonu, na plaży pod mostem Poniatowskiego, odwiedzających czekają niepowtarzalne, nadwiślańskie zachody słońca, wygodne leżaki oraz najlepsze filmy ostatnich kilku lat.

W nadchodzącym sezonie nie zabranie nazwisk WIELKICH reżyserów, czarnego humoru oraz superprodukcji. Sięgniemy także do kina artystycznego oraz biografii największych legend w historii muzyki. Jak jest dobre kino, to obowiązkowo musi pojawić się dobre wino. O pełne kieliszki i wysublimowany smak zadba partner cyklu – marka Barefoort www.barefootwine.com .

https://www.facebook.com/trzeka

,