01

Pani to Potrafi w Galerii Wnętrz Domar

Design

19 Wrz 2016   , ,

Dobra Energia na warsztatach Pani to Potrafi w Galerii Wnętrz Domar.01

Już 24 września, o godzinie 13.00 w Galerii Wnętrz Domar na parterze dowiemy się jak wprowadzić dobrą energię do wnętrza.To prawda, że jesienią potrzebujemy ciepła, światła i  dobrej energii, szukamy jej we własnym wnętrzu ale też urządzamy, zmieniamy nasze pomieszczenia tak aby dostarczały nam ciepła rozumianego jako bezpieczeństwo, przytulność i pozytywne emocje. Właśnie takiej energii poświęcone są nasze najbliższe warsztaty. Gdzie ją znajdziemy?

  • W energetycznych kolorach, ich przeznaczeniu we wnętrzu, w akcentach, które zmieniają pomieszczenia – o tym opowie nasza stylistka Sylwia Gulewicz-Wysocka.
  • W zdrowej diecie, ćwiczeniach fizycznych, które możemy wykonywać i w domu – na meblach ( a jakże!) i w naszym nowym wspaniałym klubie Fitness Academy, o czym przekonywać nas będą Beata Bryś i Łukasz Walendowski
  • Wreszcie – i tu warsztatowa, rękodzielnicza część prowadzona przez Anię i Beatę z Pani to Potrafi – we własnoręcznie wykonanych łapaczach snów, pięknych ozdobach,  ale i wg wierzeń Indian amerykańskich – w ważnych „magicznych” przedmiotach, które zapewniają spokojny sen a więc i dobrą energię w sypialni.

Co nas jeszcze czeka?
Jak zwykle – pyszne ciasteczka i kawa, niezapomniana atmosfera i NAGRODY ufundowane przez naszych partnerów.
Czekamy na Was z dobrą energią – 24 września, o godzinie 13.00 w Galerii Wnętrz Domar przy ul. Braniborskiej 14.

Więcej informacji: http://domar.pl/dobra-energia-na-warsztatach-pani-to-potrafi-w-galerii-wnetrz-domar/

, ,