1431998621694

PHILLIP BRACKEN

Design

25 maja 2015  

Muzyczna Australia!
plakat_phillip

W czwartek, 28 maja w lokalu Magnum Stek i Wino odbędzie się pierwsza odsłona cyklu koncertów pod nazwą Music Delicious. Pierwszym artystą, który wystąpi, będzie niezwykły australijski songwriter Phillip Bracken.

MUSIC DELICIOUS to muzyczny cykl spotkań z debiutującymi artystami, którzy zdaniem organizatorów mają spory potencjał by podbić wiele serc. Bez kompleksów, bez zadęcia, kameralnie i ze smakiem. Wszystko w towarzystwie wyśmienitego wina i pysznego jedzenia…  oto właśnie Music Delicious!

Cykl rozpocznie się w ostatni czwartek miesiąca – 28 maja w centrum Bielska-Białej. Organizatorzy raz w miesiącu będą zapraszać artystów na kameralne, akustyczne koncerty. Pierwszy na scenie zaprezentuje się Phillip Bracken. Wstęp na koncert jest bezpłatny.


PHILLIP BRACKEN

Australijski tekściarz i wokalista. Jego pierwszy koncert w Europie odbył się w Opolu w roku 2012. Być może właśnie dlatego to z tym miastem związał swoje życie na dłużej. Ma za sobą pierwszą europejską trasę koncertową. Obecnie przygotowuje materiał na kolejną, autorską płytę. W otoczeniu ludzi wyróżnia się charyzmą, ciepłem oraz niespotykana wrażliwością. W jego twórczości słychać wędrownego ducha, meandrującego pomiędzy stylami takimi jak indie roots, blues, czy soul alternatywny z domieszką muzyki ambient. Eteryczny, pełen ciepła głos wydaje się być zarazem swoiście pierwotny, surowy. Rytmy odzwierciedlone w gitarze zmieniają się od spokojnych poprzez intensywne aż do hipnotycznych, często będąc mieszanką wszystkich trzech. Dzięki temu tworzy niezwykle nastrojowe utwory oraz wchodzi w interakcję z publicznością. Jego koncerty są przeplatanką melancholijnego brzmienia z dowcipnymi opowieściami o nim samym.

Poznaj artystę bliżej:
http://www.phillipbrackenmusic.com/
www.facebook.com/phillipbrackenmusic
www.soundcloud.com/phillip-bracken