tnw0407

PLAC ZABAW | BARKA – 03.-13.06.

Design

4 Lip 2017   , , , , ,

Lato w pełni, tylko gdzie ta pogoda?

No i mamy lipiec! Polskie lato w pełni: słońce, skwar (i burze)! Lipiec oznacza też, że zaczyna się kolejna, ósma już, edycja Lado w Mieście – wakacyjnego przeglądu najciekawszych polskich projektów muzycznych, organizowanego od lat przez Stowarzyszenie Plan B! W najbliższy czwartek na inauguracyjnym koncercie LwM zagrają dla nas BNNT oraz Ukryte Zalety Systemu. Oprócz tego na Placu tradycyjnie wypoczywamy na leżakach, śmiejemy się z Klubem Komediowym, jemy na Slow Markecie i bawimy się na Barce, m.in. z DJem Katapilą prosto z Ghany! Do zobaczenia nad Wisłą!

WTOREK  | 4 LIPCA | PLAN FILMOWY | O!PLA Najlepsze polskie animacje | PLAC ZABAW | 21:00

Przegląd polskich animowanych krótkich metraży – laureatów V Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Animacji O!PLA wybranych przez publiczność z 69. polskich miejscowości, to zdumiewająca mieszanka technik, stylów i emocji! Na początek filmy nagrodzone Brązowymi i Srebrnymi Tobołkami Koziołka Matołka, czyli kolejno 3. i 2. miejsca na podium O!PLA.

Razem Oglądamy:
TRZECIE MIEJSCA – „BRĄZOWY TOBOŁEK KOZIOŁKA MATOŁKA”
KATEGORIA STUDYJNA: GYROS DANCE (2016, 14’39”), Piotr Loc Hoang Ngoc (FUMI Studio)
KATEGORIA SZKOLNA: PIES SCHROEDINGERA (2016, 8’51”), Natalia Krawczuk (PWSFTviT ŁÓDŹ)
KATEGORIA OFF & GO!: ŚLEDZIOWO CZYLI FENOMEN PODLASKIEJ EGZYSTENCJI (2016, 7’04”), Agnieszka
Waszczeniuk
KATEGORIA ANIMOWANY WIDEOKLIP: BREAK UP (2017, 4’05”), Joanna Wójcik, Jarek Moździerz | Groove
Brotherrs & O.S.T.R.
KATEGORIA FORMANIMY: MONUMENT (2016, 2’30”), Marcin Giżycki
KATEGORIA ANIMOWANE FRASZKI: WIKING (2015, 1’53”), Wiktor Pietrzak (PJATK WARSZAWA)
KATEGORIA POZA POLSKĄ: SEKS DLA OPORNYCH (Kanada, Niemcy, Polska 2015, 12’), Izabela Plucińska (Clay
Traces, National Film Board of Canada, Fundacja Las Sztuki)
WYRÓŻNIENIA ZA ZAJĘCIE IV MIEJSCA / WYRÓZNIENIE SPECJALNE:
DEKONSTRUKCJA OSOBOWOŚCI | Polska 2016, 5’51” | Agnieszka Konarska | PWSFTviT ŁÓDŹ
DRUGIE MIEJSCA – „SREBRNY TOBOŁEK KOZIOŁKA MATOŁKA”:
KATEGORIA STUDYJNA: TA NIESFORNA CIELESNOŚĆ (2015, 9’45”), Joanna Wójcik (Marek Serafiński Studio
Graficzno-Filmowe)
KATEGORIA SZKOLNA: BANKIET (2016, 3’50”), Julia Orlik (PWSFTviT ŁÓDŹ)
KATEGORIA OFF & GO!: SHORTSEEING (2017, 8’), Jakub Romanowicz (Kaszalot Studio)
KATEGORIA ANIMOWANY WIDEOKLIP: FAJNIE (2016, 4’09”), Paweł Miszewski i Bogdan Wrzeciono | Maciej Maleńczuk
KATEGORIA FORMANIMY: ZDARZENIE PLASTYCZNE (2016, 5’11”), Tymon Albrzykowski (FUMI Studio)
KATEGORIA ANIMOWANE FRASZKI: KIEŁBASA Z RYBĄ (2016, 1’37”), Michał Sulej (UMCS LUBLIN)
KATEGORIA POZA POLSKĄ: ONCE UPON A LINE (USA 2016, 07’06”), Alicja Jasina (University of Southern California)

https://www.facebook.com/events/1741099972572296/

ŚRODA | 5 LIPCA | KLUB KOMEDIOWY | Sufin/Młynarski: Pewnego razu w… | PLAC ZABAW | 20:00

Spektakl improwizowany Bartka Młynarskiego i Michała Sufina z Teatru Improwizowanego Klancyk​, którzy będąc sami na scenie, nie biorą od nikogo inspiracji i grają kilka postaci na raz. Przez godzinę prowadzą widzów przez fabułę pełną zaskakujących zwrotów akcji, dusznych miejsc z amerykańskiej prowincji, postaci zwichrowanych i wykreślonych z dramatów Arthura Millera.

Spektakl stara się opowiedzieć kilka historii, które spotkają się w jakimś punkcie, albo i nie, historia może być opowiedziana od tyłu albo pomontowana niczym film „Pulp Fiction”. Aktorzy starają się odpowiedzieć na zagadki postaci i historii, która będzie powstawać na oczach widzów.

https://www.facebook.com/events/732689773582289

ŚRODA | 5 LIPCA | POKAZ FILMOWY | 2 Girls – seanse z Kuchnią Konfliktu i HumanDOC | PLAC ZABAW | 22:00

Mamy zaproszenie na pierwszy seans filmowy Kuchni Konfliktu i HumanDOC.

Lot i Tigist to dwie osoby o zupełnie innych historiach – pierwsza z nich mieszka w Bangladeszu, a druga w Etiopii. To, co je łączy, to rozpaczliwe pragnienie by oderwać się od skrajnego ubóstwa. Dla obu jedynym możliwym rozwiązaniem staje się ucieczka. Dziewczyny przenoszą się do dużych miast – Dhaka i Addis. W nich bez wsparcia ze strony przyjaciół oraz najbliższych starają się samodzielnie stanąć na własne nogi. Lot zaczyna pracować w fabryce odzieżowej, a Tigist zarabia jako prostytutkę.

Film opowiada historię o trudnych losach Lot i Tigist oraz o skrajnych sytuacjach, z którymi musiały się zmierzyć, a także o ich wierze w lepszą przyszłość.

http://festival2016.humandoc.pl/en/2-girls/
https://www.facebook.com/events/683876708478757

CZWARTEK | 6 LIPCA | LADO W MIEŚCIE | Lado w Mieście 2017 vol.1 • BNNT + Ukryte Zalety Systemu • 6.07 | PLAC ZABAW | 20:00

W lipcu i sierpniu odbędzie się kolejna, ósma już, odsłona Lado w Mieście – subiektywnego przeglądu najciekawszych polskich projektów muzycznych organizowanego od lat przez Plan B i wytwórnię Lado ABC!
6 lipca rozpocznie się festiwal, który już po raz trzeci odbędzie się nad Wisłą. Tradycyjnie festiwal obejmie dziesięć czwartkowych wieczorów – wystąpią na nich między innymi Enchanted Hunters, Mazut, Nagrobki, New Cage, czyli projekt z nowymi interpretacjami klasyków Johna Casha, a z gwiazd zagranicznych Kaitlyn Aurelia Smith czy DJ Katapila prosto z Ghany.

W pierwszy czwartek lipca będziemy mieli okazję usłyszeć koncerty zespołów BNNT i Ukryte Zalety Systemu!

Tegoroczną odsłonę festiwalu Lado w Mieście rozpoczynamy z grubej rury – z materiałem z nadchodzącej płyty pojawi się u nas duet BNNT, a następnie scenę przejmie trio U Z S – Ukryte Zalety Systemu!

BNNT nie jest regularnym zespołem muzycznym – to tworzona przez Konrada Smoleńskiego i Daniela Szweda grupa artystyczna, która swoją aktywność uprawia gdzieś pomiędzy muzyką, sztukami wizualnymi, teatrem i działalnością wydawniczą. Ich pierwsze występy stanowiły dźwiękowe ataki przeprowadzane z platformy nagle pojawiającego się busa (SoundBombing) i miały na celu konfrontowanie (często przypadkowego) odbiorcy z niespodziewaną treścią. Druga, długo wyczekiwana płyta BNNT pt. MULTIVERSE (wyd. Instant Classic), powstawała w oparciu o podobne założenia. Nowe utwory „sprawdzane” były na uczestnikach festiwali zorientowanych na muzykę post-taneczną, a powstawały w oparciu o wielogodzinne improwizacje w m.in. w muzeach i galeriach. Doświadczenia skupione na minimalnej aktywności muzyków budujących przestrzenne, otwarte kompozycje o dronowym charakterze – wzbogacone o puls i prostą wręcz plemienną rytmikę rodem ze scen klubowych – tworzą nową jakość w twórczości duetu, znacząco odmienną od poprzedniego noise-rockowego albumu. Nowy materiał, wzbogacony gościnnym udziałem Stine Janvin Motland i Matsa Gustafssona, przecina kilka gatunków muzycznych i zabiera odbiorcę na kosmiczną wycieczkę po tytułowych światach równoległych. Większość tytułów utworów z płyty, zaczerpniętych z tekstów Emila Ciorana, boleśnie zderza owo multiwersum ze skupieniem na samotności jednostki. Ta kontrastowa skala pojmowania świata ma swoje uzasadnienie w podejściu duetu do tworzenia muzyki, w którym podstawowy zestaw perkusyjny i barytonowy pocisk strunowy operują najprostszymi środkami, jednocześnie starając się uzyskać złożone tekstury. Szczególnie mięsista i skondensowana gra perkusji zaskakuje swoją polirytmiczną taneczną energią, której puls podbija niski rejestr gitaro-pocisku. Całość – dzięki zatopieniu w przestrzeni pogłosów i przydźwięków oraz udziałowi gości – ukazuje nowe szamańskie oblicze tego eksperymentalnego duetu.

Drugim składem, który zagra pierwszy czwartek lipca na Placu Zabaw, będą Ukryte Zalety Systemu.

Muzyka UZS stanowi syntezę estetyki postpunkowej, zimno- i nowofalowej. Kompozycje tria są budowane na brzmieniach jednocześnie ostrych i chłodnych; na surowe struktury rytmu napędzanego przez nerwowy bas i despotyczny elektrowerbel nakładają się cięcia gitary, minimalistyczne oldskulowe klawisze oraz dwa skandujące głosy, przywołujące piosenkową tradycję lat 80. Znajdziecie tu odniesienia zarówno do neue deutsche welle, brytyjskiego potomstwa punkrocka, jak i polskich artystów z labelu Stilon Gorzów – zwłaszcza dzięki polskojęzycznym tekstom, w równej mierze krytyczno-refleksyjnym, co humorystycznym, w oszczędnych i niedopowiedzianych obrazach komentującym rzeczywistość społeczną. Zespół powstał w połowie 2013. Debiutancki album (LP + CD) ukazał się w lutym 2015 nakładem Anteny Krzyku. Ukryte Zalety Systemu mają za sobą także świetnie przyjęty koncert na OFF Festiwalu i sesję video dla KEXP – prestiżowej rozgłośni radiowej z Seattle. Obecnie intensywnie pracują nad nowym materiałem, który ukaże się najprawdopodobniej w przyszłym roku.

Wszystkie koncerty festiwalu rozpoczynają się o 20:00, a w razie niepogody przenoszone będą do Cafe Kulturalna!

https://www.facebook.com/events/1601669763237531

CZWARTEK | 6 LIPCA | IMPREZA | Po LwM: DJ Katapila + DUNNO na Barce | BARKA | 22:00

Po BNNT + Ukryte Zalety Systemu • Lado w Mieście 2017 vol.1 • 6.07, koncertach otwierających tegoroczną edycję festiwalu, zapraszamy na małe afterparty z DJ-em Katapila i DUNNO Recordings. DJ Katapila to pochodzący z Akry, stolicy Ghany, DJ i producent z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, występami na ślubach, stypach, wielkich letnich festiwalach i w ciasnych klubach. Przez lata wypracował swoją własną wersję house’u, w której łączy mocne wpływy klasyków gatunku z Detroit i Chicago z tradycyjną ghańską muzyką Ga.

W zeszłym roku jego album „Trotro” wznowiło niezastąpione Awesome Tapes From Africa. DUNNO Recordings to Lutto Lento, Filip Lech i malarz Tomasz Kowalski, nieposkromieni poszukiwacze dziwacznych i wesołych płyt.

Imprezę rozpoczynamy po koncertach, o 22. Wstęp wolny!

https://www.facebook.com/events/1983711131847892

PIĄTEK | 7 LIPCA | IMPREZA | Komitet Obrony Disco na Barce | BARKA | 21:00

Komitet Obrony Disco po raz drugi w tym sezonie zbiera się na Barce. Tym razem do gospodarzy cyklu, Kovvalskiego i Pittiego, dołączy Jan Dudzik, znany wszem i wobec, między innymi za sprawą niezapomnianej serii imprez Sorry Ghettoblaster. Spodziewajcie się klasyki disco, zapomnianych perełek, nowych produkcji czerpiących z przepastnej historii gatunku i odrobiny house’u rodem z Paradise Garage.

Start 21, wstęp wolny!

https://www.facebook.com/events/1416380601742362

PIĄTEK-SOBOTA | 7-8 LIPCA | TARGI JEDZENIOWE | Slow Market Nocą | PLAC ZABAW | 22:00 – 04:00

O dobre jedzenie nocą nie jest łatwo. Wie o tym każdy, kto doświadczył nocnego powrotu na głodzie przez miasto. Jeśli jesteś w potrzebie lub po prostu chciałbyś zjeść coś pysznego nocą, z przyjaciółmi w najlepszej lokalizacji nad Wisłą mamy coś dla Ciebie. Po raz pierwszy w historii nadwiślańskich przygód macie okazję na Slow Market na Plac Zabaw nad Wisłą w wydaniu nocnym.

https://www.facebook.com/events/1372334719551738

SOBOTA-NIEDZIELA | 8-9 LIPCA | TARGI JEDZENIOWE | Slow Market Dniem | PLAC ZABAW | 12:00 – 20:00

Slow Market to wielokulturowy targ kulinarny, dzięki któremu poznasz smaki z całego świata. Przez dwa dni zapraszamy na jedzenie, które zadowoli nawet najwybredniejszych smakoszy. Odwiedź w ten weekend Plac Zabaw nad Wisłą i spędź czas z rodziną oraz przyjaciółmi. Wpadnijcie na obiad lub na przekąskę. Zjeść coś, co już znacie lub spróbować nowych, zaskakujących i nieoczywistych smaków w nadwiślańskiej atmosferze, na świeżym powietrzu.

To właśnie na Slow Market spotykają się blogerzy, kucharze amatorzy i restauratorzy, serwujący najlepsze potrawy na ciepło i na zimno. Czekamy na Was, podano do stołu!

https://www.facebook.com/events/438341599878925

SOBOTA | 8 LIPCA | IMPREZA | BMW (Baczyński/Motyl/Weber) na Barce | BARKA | 21:00

BMW, czyli Baczyński, Motyl i Weber, albo Bartosz, Marcin i Wojciech, znowu na Barce – po tryumfalnym czerwcowym debiucie tropikalne trio kompozytorsko-didżejskie wraca nad Wisłę.

Marcin Karpiński – znany jako DJ Motyl czy Mo, jeden z najbardziej rozpoznawalnych DJi warszawskiej sceny klubowej. Wielbiciel płyt winylowych i syntezatorów.
Wojtek Baczyński – zbieracz winyli z zakresu muzyki brazylijskiej, Afryki i Bliskiego Wschodu w wydaniu rootsowym oraz nowoczesnych editów elektronicznych
Bartosz Weber – muzyk m.in. Baaby, Slalomu, czy Mitch&Mitch – koneser wszystkiego, co egzotyczne.

Wspólny projekt tych trzech panów (bo przecież już nie chłopców) zakłada wysublimowaną zabawę przy dźwiękach syntetycznych i psychodelii różnorakiej maści (eklektyzm jest tu słowem-kluczem). Sety DJ-skie mieszać się tu będą z muzyką do tańca wykonywaną przy pomocy urządzeń elektronicznych. Życzymy Państwu miłej zabawy.

Start od 21!

https://www.facebook.com/events/111982796092742

NIEDZIELA | 9 LIPCA | MISTRZOSTWA | 2017 Polish AeroPress Championship | PLAC ZABAW | 11:00

Mistrzostwa Polski AeroPress 2017 przed nami! To już siódma edycja mistrzostw, po raz drugi zawody odbędą się w pięknej, otwartej przestrzeni Placu Zabaw nad Wisłą. Dzięki pomocy wielu partnerów i przede wszystkim głównego sponsora – Freehand Coffee Roasters – postaramy się znowu przekroczyć magiczną liczbę 100 uczestników i podtrzymać ubiegłoroczną atmosferę. A nie będzie łatwo! Rok temu spośród 108 zawodników spalonych słońcem 12 sędziów wyłoniło zwycięzcę – Filipa Kucharczyka – który pokazał klasę i podkreślił wysoki poziom naszych zawodów zdobywając tytuł Mistrza Świata AeroPress 2016!! W tym roku Mistrz Polski będzie reprezentował nas podczas zawodów w Seulu w listopadzie. Nagrodą główną jest przelot oraz zakwaterowanie!

https://www.facebook.com/events/1262286937203392

NIEDZIELA | 9 LIPCA | WARSZATY DLA DZIECI | Mysie Harce na Placu Zabaw: Wakacje z Lassem i Mają! | PLAC ZABAW | 14:00 – 16:00

Dla najmłodszych gości Placu Zabaw przygotowane zostały wyjątkowe zajęcia plastyczne organizowane przez Mysie Harce!

Spotkanie dla wszystkich wielbicieli serii Tajemnic Biura Detektywistycznego Lassego i Mai! Podczas warsztatów odtworzymy miasteczko Valleby, rozwiążemy rebusy i zagadki, a na uczestników czekają prawdziwe podstemplowane legitymacje detektywa! Podczas warsztatów na stoisku Wydawnictwa Zakamarki dostępne wszystkie części serii z 20%rabatem! Mysie Harce zajmują się organizacją zabaw i imprez dla dzieci, warsztatów plastycznych oraz zajęć ruchowych. Mamy super atrakcje, akcesoria, sympatyczne i energiczne animatorki, a przede wszystkim chęci do działania i pomysły na zabawy z dziećmi! Naszą inspiracją są alternatywne nurty w pedagogice, idea recyklingu, współczesna literatura dla dzieci, mądre i ładne ilustracje.

https://www.facebook.com/events/662609310595562

NIEDZIELA | 9 LIPCA | KLUB KOMEDIOWY | Sobota Wieczór na Placu Zabaw | PLAC ZABAW | 21:00

Przy stole spotyka się sześć osób. Kim są dla siebie? Czy są to starzy znajomi? Może spotykają się po długiej przerwie? A może to śniadanie w wielopokoleniowej rodzinie? Spektakl jest improwizowany, wszystko odkrywamy wraz z rozwojem akcji – relacje między bohaterami, ich wiek, zawód, pochodzenie. Równocześnie z aktorami dowiadujemy się, co łączy grane przez nich postaci, wspólne tajemnice i sekrety. Wystąpią członkowie grup Hurt Luster i Klancyk, którzy postanowili stworzyć autorski improwizowany spektakl teatralny. Grają na deskach Klubu Komediowego, a niedawno także w Teatrze Powszechnym w ramach „Szczurów” Mai Kleczewskiej.

https://www.facebook.com/events/1533625486677013

WTOREK  | 11 LIPCA | PLAN FILMOWY | Szwedzka Teoria Miłości, reż. Erik Gandini (2015) | PLAC ZABAW | 21:00

W 1972 roku w Szwecji partia socjalistyczna opublikowała manifest „Family of the Future”, nakreślający wizję świata wolnych, równych ludzi, w którym znikną wszelkie więzy zależności ekonomicznej. Kobiety miały wyzwolić się spod władzy mężczyzn, starsi nie musieli już polegać na dobrej woli dorosłych dzieci, a najmłodsi zyskiwali pełnię praw i opiekę państwa.

Reżyser przygląda się dzisiejszej Szwecji i pokazuje wielowymiarowe konsekwencje wprowadzenia wywiedzionych z ducha 1968 roku rozwiązań. Okazuje się, że niezależność – podstawowa wartość u naszych zamorskich sąsiadów – ma swoją ciemną stronę. Dziś aż jeden na czterech Szwedów umiera samotnie, a zdarza się, że ciała samotnie zmarłych znajdowane są dwa lata po ich śmierci. Szwedki są największą grupą wśród klientek banku nasienia. Pragną potomstwa, ale nie są w stanie zbudować trwałej relacji z partnerem, bo wymaga ona kompromisów i wyrzeczeń.

Film jest brawurowo zrealizowanym kalejdoskopem tego bliskiego, a zarazem bardzo egzotycznego z polskiej perspektywy kraju. To prawdziwe laboratorium przyszłości, przypominające niekiedy dystopijne filmy SF. Kontakty ludzkie realizowane za pośrednictwem organizacji społecznych, brak socjalizacji, ucieczka przed wszelkimi trudnościami, zanik umiejętności interakcji, niechęć do obcych (Szwecja to kraj, gdzie imigranci integrują się zdecydowanie najwolniej w Europie) – to wszystko ciemne strony kraju, który często stawiamy sobie za wzór. Zygmunt Bauman, pojawiający się w filmie, nie szczędzi Szwedom gorzkich słów. Państwo zapewnia im wszystko oprócz umiejętności bycia z innymi ludźmi.

Film pokazuje także uciekinierów z pozbawionego ludzkiego ciepła raju – lekarza, który dopiero w Etiopii odnalazł sens życia czy dziwaczną sektę lubującą się w orgiach urządzanych na leśnych polanach… Film nie daje prostych odpowiedzi – każdy sam musi sobie odpowiedzieć na pytanie, czy z drogi ku niezależności da się w ogóle zawrócić i czy ceną za wolność musi być dojmująca samotność.

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=n12Z9gKbI6Y

https://www.facebook.com/events/1041353205999871

ŚRODA | 12 LIPCA | KLUB KOMEDIOWY | Klancyk W Sprawie: Braku Tchu. Warszawski Alarm Smogowy | PLAC ZABAW | 20:00

Społeczeństwo, internet, ekologia, my, Wy, oni i inni. Może na co dzień nie dajemy tego po sobie poznać, ale jesteśmy ciekawi świata, a jednocześnie świat nas martwi. W informacyjnym szumie niewiele też rozumiemy, więc postanowiliśmy zaprosić na spektakl ludzi, którzy opowiedzą nam coś mądrego. Tak powstał cykl „Klancyk w sprawie”, w którym chcemy spotykać się z ekspertami organizacji pozarządowych, którzy opowiedzą nam o tym, czym się zajmują, o co walczą i na co my wszyscy powinniśmy zwracać baczniejszą uwagę. Po ich krótkich wystąpieniach zobaczycie serię scen, w których jakoś od tych faktów się odbijemy i pognamy w stronę przerysowania, groteski, bzdury i wyobraźni. Powstanie świat wykrzywiony, ale taki, w którym też zmaga się z problemami, o których opowiadali eksperci. Trzecim naszym gościem będzie Warszawski Alarm Smogowy – organizacja, która chce, abyśmy oddychali lepszym powietrzem.

Warszawski Alarm Smogowy od 2014 r. działa na rzecz poprawy jakości powietrza w stolicy. Edukujemy społeczeństwo i przekonujemy decydentów o zasadności zajęcia się problemem smogu, aby ograniczyć jego konsekwencje zdrowotne i społeczne. Naszą wizją jest Warszawa, w której bez obaw o narażanie zdrowia można oddychać czystym powietrzem, w której dba się o potrzeby pieszych, rowerzystów i pasażerów komunikacji zbiorowej, wspierając tym samym zrównoważony transport miejski.

Teatr Improwizowany Klancyk od ponad dziesięciu lat gra komediowe spektakle powstające na żywo, bez scenariusza. Na scenie tworzy świat wyobraźni, który rodzi się między nimi a publicznością i nigdy się nie powtórzy.

https://www.facebook.com/events/1791085657849243

CZWARTEK | 13 LIPCA | LADO W MIEŚCIE | Lado w Mieście 2017 vol.2 • Mazut + niespodzianka! • 13.07 | PLAC ZABAW | 20:00

W lipcu i sierpniu odbędzie się kolejna, ósma już, odsłona Lado w Mieście – subiektywnego przeglądu najciekawszych polskich projektów muzycznych organizowanego od lat przez Plan B i wytwórnię Lado ABC. 6 lipca rozpocznie się festiwal, który już po raz trzeci odbędzie się nad Wisłą. Tradycyjnie festiwal obejmie dziesięć czwartkowych wieczorów – wystąpią na nich między innymi Enchanted Hunters, Mazut, Nagrobki, New Cage, czyli projekt z nowymi interpretacjami klasyków Johna Casha, a z gwiazd zagranicznych Kaitlyn Aurelia Smith czy DJ Katapila prosto z Ghany.

W drugi ladowy czwartek zagra dla nas Mazut i… zespół niespodzianka! Więcej informacji wkrótce! Wszystkie koncerty festiwalu rozpoczynają się o 20:00, a w razie niepogody przenoszone będą do Cafe Kulturalna.

https://www.facebook.com/ladowmiescie/

Plac Zabaw | BarKa
512 km Wisły | obok pomnika Syrenki | Metro Centrum Nauki Kopernik

Szczegółowy program Placu Zabaw i Barki znaleźć można na:
facebook.com/placzabawnadwisla
facebook.com/planbarka

, , , , ,