ptaki po raz ostatni

PTAKI po raz ostatni.

Design

18 Sie 2016   , ,

Ptaki odlatują.ptaki po raz ostatni

Zapraszamy na ostatnią imprezę Ptaków na Barce w tym sezonie i w ogóle – producencko-djski duet Bartosza Kruczyńskiego i Jaromira Kamińskiego kończy swoją działalność w piątkową noc 19 sierpnia.

Dwóch didżejów znanych z solowej działalności, pod szyldem Ptaki zadebiutowali w 2013 roku. Swoją muzykę bazują na tysiącach sampli. Oprócz “Krystyny”, nagrania którym zadebiutowali (wytwórnia The Very Polish Cut-Outs) wydali 3 krótkie płyty oraz pełnoprawny album – “Przelot”. Ich utwory trafiły na playlisty takich djów, jak: Gilles Peterson, Julio Bashmore, Mark E, Move D, Jazzanova, Jamie XX, Telephones, Mixmaster Morris z Ninja Tune, Adam Port, Jose Padilla i wielu innych.

W swoich setach Ptaki prezentują szerokie spektrum muzyki do tańca: disco, house, techno, muzykę tropikalną, nie stroniąc także od dubu, balearic i zwyczajnie pięknych piosenek. Oprócz klubów we wszystkich większych polskich miastach odwiedzili z dj setami m.in. Londyn, Berlin, Oslo, Wiedeń, Amsterdam, Petersburg oraz najważniejsze festiwale, jak Unsound, Open’er, francuski Nuits Sonores, niemiecki Moxxom, a także pojawili się w pierwszej edycji Boiler Room w Polsce.

Obaj kontynuują swoją działalność solową, odpowiednio jako The Phantom i KARARA. W ostatnim rejsie wesprze ich młody i zdolny Boryn z Wrocławia.

Dziękujemy Ptakom za setki zarwanych nocy, tuzin remiksów, kilka EP-ek, album i energię, której jeszcze długo będzie nam brakowało.

Tradycyjnie – start o 22, wstęp wolny!barka
Data 19.08.
Miejsce Barka

https://www.facebook.com/events/636022856564069/

, ,