barka

RED BULL MUSIC ACADEMY SPECIAL | Warszawa

Design

8 Cze 2015   ,

Red Bull dodaje skrzydeł!
barka

W sobotę trzynastego odbędzie się pierwsza impreza z cyklu Red Bull Music Academy Special – wspólnie z Red Bullem i  BarKą, zaproszono absolwentów RBMA tworzących muzykę z całej szerokości spektrum nowoczesnej elektroniki. 

Na pierwszej odsłonie RBMA Special wystąpią Chloe MartiniTeielte i Sonnenberg.

Chloe Martini  to 22-letnia producentka z Warszawy, zafascynowana muzyką r&b i nową elektroniką. W ubiegłym roku zagrała między innymi na szwedzkim Way Out West Festival i festiwalu Open’er w Gdyni. Jej utwory gra między innymi radio BBC 1Xtra. 

Teielte,  czyli Paweł Strzelczyk, to utalentowany producent muzyczny, pochodzący z Płocka, wychowany na klasycznym hip-hopie i zafascynowany współczesną sceną new beats. Doskonale orientuje się w aktualnych trendach panujących na scenie electro-beats, bez skrępowania wymienia swoje inspiracje: Flying Lotus, RJD2, dj Shadow, Cinematic Orchestra i wielu innych. Niemniej jednak jego produkcji, w żadnym wypadku nie można nazwać wtórnymi- wręcz przeciwnie, mają swój własny klimat i styl, budowane przez kapitalne aranżacje, ciekawy dobór dźwięków i smaczki, które można odkrywać z każdym kolejnym przesłuchaniem.

Sonnenberg to najbardziej tajemniczy artysta z tego grona. Uczestnik zeszłorocznej Akademii Red Bulla w Tokio. Nie tylko tworzy muzykę, ale również o niej pisze dla portalu Porcys. Jego produkcje to eklektyczna podróż po świecie współczesnej elektroniki.

Sobota, 13.06.2015
Start: 22:00

https://www.facebook.com/planbarka
https://www.facebook.com/chloexmartini
https://www.facebook.com/pages/Teielte

,