SnowFest Festival 2016

Design, Festiwale

2 Lut 2016   , , Video

Już niedługo będziemy świadkami kolejnej edycji Snowfest Festival! Jest to niezwykłe spotkanie świata muzyki i sportów ekstremalnych. 5 i 6 lutego spotkamy się w wyjątkowej scenerii Wielkiej Krokwi w Zakopaniem.

Muzyczną stroną SnowFest Festival w tym roku będzie m.in. Toors Manuva, Chase and Status, Andy C , Purple Disco Machine. Są to pierwsze odkryte gwiazdy przez organizatorów, już wkrótce mamy poznać kolejnych gości. Co do lokalnego podwórka, to do sceny dołączą z pozoru odmienne grupy, reprezentujące inne style, jednakże łączące w sobie jedno, magie na scenie.  Łąki Łan, to wulkan energii, który wywala z butów podczas każdego występu a duet Flirtini, potrafi nawet najbardziej wybrednego miłośnika muzyki klubowej zaprosić na parkiet.

Na Wielkiej Krokwi czekają na Was spektakularne zawody Big Air oraz Slope Style w snowboardzie i freeski, występy na dwóch scenach muzycznych, a także niezapomniane afterparty w pawilonie skoczni.

W piątek na głównej scenie SnowFestu usłyszymy Roots Manuva i materiał z jego najnowszej płyty. Muzyk zagra w siedmioosobowym składzie. Sobotni występ legendarnego Chase and Status, zdobywców platynowego krążka z Londynu będzie okazją do zabawy przy utworach z długo oczekiwanego albumu, który ukaże się właśnie na początku roku. Anglików wesprze porywający Mc Rage. Rodzimy support zapewni energetyczny i słynący z dorodnego brzmienia Łąki Łan.

Na afterach zakręcą Was do tańca: legenda drum n bass – Andy C, utalentowany producent Purple Disco Machine oraz dj-ski duet Flirtini.

Line up:poster_net
Raekwon
Chase andStatus
Andy C
Roots Manuva
Mike Skinner
Purple Disco Machine
Barry Ashworth
Too Many T’s
Łąki Łan
O.S.T.R.
Future Folk
JWP/BC
Cleo
Fair Weather Friends

Bilety:

Dwie pierwsze pule biletów na SnowFest 2016 trafiły już do sprzedaży.
Dwudniowy bilet – 2 DAYS można kupić w super cenie 40 pln.
Bilety całofestiwalowe – 2 DAYS & NIGHTS są dostępne w cenie 80 pln i uprawniają także do wejścia na klubowe imprezy nocne.

Ilość biletów 2 DAYS & NIGHTS jest ograniczona!
Bilety na wydarzenie dostępne są na stronie www.ticketpro.pl oraz w salonach Empik, Media Markt, Saturn na terenie całego kraju.

https://www.facebook.com/SnowFestPLsnowfest logo
http://www.snowfest.pl

, ,