xx

SPINLAB LIVE SESSIONS | Warszawa

Design

22 Lip 2015  

How to be a dj. xx

SPINLAB to warszawska szkoła DJ-ska, której założycielami są DJ KEBS i FALCON1. W oczekiwaniu na wznowienie stacjonarnej działalności (wrzesień 2015) zapraszamy na kolejnąimprezę z cyklu SPINLAB LIVE SESSIONS, czyli luźny melanż na którym zagrają zarówno prowadzący zajęcia jak i kursanci, a także przyjaciele Spinlabu.

Impreza jest przedłużeniem formuły Spinlab o możliwość zaprezentowania i sprawdzenia swoich umiejętności Dj-skich w klubowych warunkach. Półtora roku naszej działalności zaowocowało powstaniem ciekawej, różnorodnej muzycznie społeczności, zaangażowanej w tworzenie i miksowanie muzyki na żywo. To wydarzenie ma na celu jej integrację i przede wszystkim dobrą zabawę.

Głównym punktem imprezy jest występ DJ VaZee, który kilka miesięcy temu dołączył do spinlabowej ekipy. Mistrz Świata IDA World 2014 Show Category i Vice Mistrz Świata IDA World 2014 Scratch Category. Uczestniczy w projekcie Steve Nash & Turntable Orchestra, gdzie naturalne dźwięki fortepianu i orkiestry symfonicznej przeplatane są scratchowanymi partiami generowanymi przez gramofony. Jego sety to mix świeżych, nu beatowych produkcji z klasycznym funkiem, rapem i basowymi brzmieniami, a wszystko to przeplatane jest dogrywanymi na żywo partiami perkusyjnymi. Obecnie jest tour DJ-em rapera Kękę i nieczęsto można usłyszeć jego DJ set więc tym bardziej zapraszamy!

ARTYŚCI:
FALCON1
www.facebook.com/falcon1yo
DJ KEBS
www.facebook.com/todjkebs
DJ VAZEE
www.facebook.com/VaZeeDj
SPINLAB SCHOOL DJ’s
www.facebook.com/spinlabdj

TEMAT RZEKA
Plaża przy Moście Poniatowskiego, Warszawa
24 lipca 2015
Godz. 21:00 | FREE

Apel do wszystkich, którzy odwiedzają plażę przy Moście Poniatowskiego i nie tylko.
Prosimy, zachowuj się!

1. Zachowaj porządek. Wyrzuć do kosza śmieci po sobie, a także śmieci pozostawione przez niekulturalnego sąsiada.
2. Zachowaj kulturę osobistą. Nie załatwiaj swoich potrzeb w lesie. Skorzystaj z bezpłatnej toalety miejskiej w pawilonie przy ulicy lub WC klubokawiarni.
3. Zachowaj rozsądek. Wisła jest piękna, ale niebezpieczna. Nie ryzykuj wyczynów pływackich!
4. Zachowaj czystość. Plaża przeznaczona jest do plażowania. Ognisko rozpalaj tylko w wyznaczonym do tego miejscu, po lewej i prawej stronie plaży.
Niech te zasady staną się Twoją dewizą. Pokaż że masz głowę na karku i pomóż dbać o wygląd swoich ulubionych miejsc. Korzystaj z życia jak należy i naucz też tego swoich przyjaciół! SPINLAB to warszawska szkoła DJ-ska, której założycielami są DJ KEBS i FALCON1. W oczekiwaniu na wznowienie stacjonarnej działalności (wrzesień 2015) zapraszamy na kolejnąimprezę z cyklu SPINLAB LIVE SESSIONS, czyli luźny melanż na którym zagrają zarówno prowadzący zajęcia jak i kursanci, a także przyjaciele Spinlabu.