1

Świąteczne warsztaty z blogerkami Pani to Potrafi.

Design

21 Lis 2016  

Macie już pomysł na święta? 3

Ozdoby świąteczne  z artykułów spożywczych? Pomysły na wigilijne aranżacje stołu? Krótki poradnik: „Jak dotrwać do Świąt i nie zwariować?” To propozycje na warsztaty świąteczne, które odbędą się 26 listopada w Galerii Wnętrz Domar przy ulicy Braniborskiej. Warsztaty zamykają roczny cykl spotkań z aranżacjami, trendami wnętrzarskimi i praktycznymi poradami dotyczącymi urządzania mieszkań i domów prowadzonych przez specjalistów Galerii Wnętrz Domar i popularne wrocławskie blogerki Pani to Potrafi. Na ostatnich w tym roku warsztatach Aldona Mioduszewska opowie o wirusie przedświątecznej gorączki i o tym, jak się nim nie zarazić aby szczęśliwie i bezstresowo dotrwać do Bożego Narodzenia.

„Zapominamy, że z definicji święta Bożego Narodzenia, to czas, który należy świętować, celebrować a nie odreagowywać zmęczenie przy zastawionym stole” – mówi Aldona Mioduszewska i zachęca do metodycznego podejścia do przygotowań przedświątecznych

Z kolei Sylwia Gulewicz-Wysocka , architekt wnętrz pokaże najmodniejsze stylizacje wigilijnego stołu: kolorystykę, charakterystyczne akcenty, obowiązujące lub po prostu modne w tym roku. Natomiast Ania i Beti czyli blogerki z Pani to Potrafi pokażą, jakie cuda, cudeńka czyli urocze ozdoby świąteczne można wyczarować z bardzo prostego produktu spożywczego. Jakiego? Dowiecie się na warsztatach 26 listopada w GW Domar. Start godz. 13 w domkach aranżacyjnych na parterze, w których pokażemy świąteczne aranżacje jadalni . Następnie udamyjemy się do Galerii Inspiracji Architekta na 2. Piętrze, gdzie czekać nas będzie część prelekcyjno-warsztatowa.

W trakcie warsztatów będzie można także wesprzeć akcję charytatywną „Umeblujmy dziecięce marzenia” organizowaną razem z Fundacją Dom – Dbamy o Młodych i mającą na celu wyposażenie pokojów w domu dziecka „Dom nad Stawem” w Obornikach Śląskich.

Jak zawsze będzie można wygrać atrakcyjne nagrody od naszych partnerów  i poczęstować się dobrą kawą i ciastkami.

Warsztaty są bezpłatne.4
Więcej: http://domar.pl/wydarzenia/
http://domar.pl/umeblujmy-dzieciece-marzenia/

26 listopada 2016 (sobota)
Godz. 13:00
Galeria Wnętrz Domar
Braniborska 14, Wrocław